Зозулька fest, медико-косметологічний центр

р.Сихівський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медико-косметологічний центр "Зозулька" понад 15 років займається оздоровленням та омолодженням обличчя та шкіри. В центрі працюють лише кваліфіковані лікарі: пластичний хірург, дерматовенеролог, косметолог.

Послуги, які пропонує медичний заклад:

• консультація фахівця;
  • хірургія;
  • ударно хвильова терапія;
  • проктологія;
  • лікування суглобів та болей в спині;
  • дерматоскопія;
  • апаратна та ін'єкційна косметологічна терапія;
  • естетична косметологія;
  • подологія;
  • видалення доброякісних новоутворень;
  • ударно-хвильова терапія;
  • медичні маніпуляції.

В центрі встановлено сучасне медичне обладнання, використовуються новітні технології для підтримки здоров’я та краси. Переваги лікування у центрі — якість послуг, безпека під час лікування, використання новітніх технологій, перевірених косметичних препаратів.

Медико-косметологічний центр "Зозулька" — це 1500 задоволених пацієнтів, які турбуються про своє здоров’я.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Зозулька fest, медико-косметологічний центр, вартість послуг:

• Мануальна чистка обличчя
  • Маска з вітаміном С
  • Маска антиоксидантна
  • Маска регенеруюча
  • Кріомасаж-лікувальний масаж рідким азотом
  • Ультразвукова чистка обличчя
  • Комбінована чистка обличчя
  • Чистка спини
  • Лімфодренажний масаж (обличчя, шия, зона декольте)
  • RRS HA Whitening 3 ml
  • Juvederm Ultra Smile 0.5 ml
  • Juvederm Ultra 3 1 ml
  • Juvederm Volift 1 ml
  • Teosyal RHA Kiss 0.7 ml
  • Зволожуюча програма з гіалуроновою кислотою
  • Професійний монодозний догляд «Клітинний Еліксир»
  • Професійний монодозний догляд «NACAR»
  • Професійний монодозний догляд для жирної, комбінованої шкіри, та шкіри з акне «Shine Stop»
  • Професійний монодозний догляд «Інтенсивний з Q10»
  • Професійний монодозний догляд «Антиоксидантний з ягодами Годжі»
  • Корекція зморшок горизонтальної лінії чола
  • Корекція зморшок чола
  • Корекція зморшок міжбрів’я
  • Корекція зморшок «гусячі лапки» навколо очей
  • Корекція підвищенного потовиділення (гіпергідроз)
  • Консультація дерматолога
  • Масаж голови 20 хв
  • Масаж голови та комірцевої зони 30 хв
  • Масаж ніг 35 хв
  • Медичний апаратний педикюр
  • Обробка нігтів (без проблем)
  • Обробка стопи (без проблем)
  • Консультація трихолога
  • Обличчя
  • Первинна консультація фахівця, до 1 години
  • Вторинна консультація фахівця, до 1 години
  • Прийом лікаря хірурга первинний, огляд
  • Прийом лікаря хірурга первинний, консультативний, клінічно діагностичний
  • Прийом лікаря хірурга повторний, консультативно-діагностичний
  • Видалення стороннього тіла м’яких тканин (без розсічення)
  • Перев’язка інфікованої рани (гнійна перев’язка)
  • Первинна хірургічна обробка ран (ПХО) — до 5 см

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Марта
Регулярно відвідую косметолога Кончак Марію Петрівну. Вона абсолютний знавець своєї справи,завдяки їй моя шкіра здорова та сяє)Однозначно рекомендую!І велике дякую))
Марта
Регулярно ходжу до косметолога Кончак Марії Петрівни. Вона професіонал своєї справи. Все на вищому рівні. Завжди хочеться повертатись.Дякую))
Іван Даниленко
Отримав швидку та якісну допомогу. Відчувається рука спеціаліста! Дякую
Надя
Вперше в житті зустріла в цій клініці лікаря якого мені було потрібно . Все компактно без лишніх досліджень і обстежень. Правильно поставлений діагноз і як наслідок суперовий результат! Вдячна і щаслива що лікувалася тут.
Степан
До Панчишина Павла Петровича мене відправили друзі. Я багато часу проводжу за комп'ютером, допомога лікаря мені буда потрібна. Декілька сеансів массажу позбавили мене від болі та дискомфорту у шиї. Спасибі вам!
Олег
Лікар Панчишин Павло Петрович допоміг мені відновитись після тяжкої травми. Для кожного пацієнта він підбирає особливу техніку массажу. Після його курсу мені стало краще. Спасибі вам за допомогу!
Надежда
26 квітня '18р.
Посещение стоматологии это всегда стресс как для детей, так и взрослых людей. Я в свои 40 лет очень боюсь борной машины. Все мои страхи развеялись после посещения клиники "Идеаль". Современное оборудование и приятный персонал облегчают тяжесть процедуры.
Надя
Дуже люблю медико-косметологічний центр Зозульку,всім раджу туди завітати,тому що там працює чудовий лікар Панчишин Петро Михайлович.Людина дуже приємна,відкрита,добра,щира.Можу сказати впевнено,так як в нього лікувалась неодноразово ударно-хвильовою терапією,спеціаліст дійсно прекрасний,розумний,все порадить і не тягне гроші,завжди зрозуміє кожну людину і все зробить на найвищому рівні.Він умнічка.Побільше б таких лікарів,як Петро Михайлович люди б були здоровіші і щасливіші.
Мира
На коже лица постоянно высыпают прыщи. то не только ужасно выглядит, но и изрядно действует на нервы. Решила что оттягивать некуда и обратилась к специалистам. Спасибо центру за проведенную терапию.
Жанна
Никак не могла решиться на удаление зуба мудрости, собралась с силами и пошла в "Идеаль". Если бы я раньше узнала о таком приятном месте, давно избавилась от ненавистной восьмерки. Здесь работают настоящие профессионалы!
Злата
Вставлял имплантаты у Алексея Юрьевича. Специалист толковый, знает как будет лучше для конкретной ситуации. Всегда дает дельные советы, не торопится и выполняет работу на совесть. Очень душевный человек.
Лиля
Ярослав Петрович обладает неким даром убеждения. С ним не страшно ничего. Человек не только отличный стоматолог, но и психолог. Понимает тонкую организацию человеческой души и помогает справиться со страхом в стоматологическом кресле.
Миша
Марина Сергеевна, вы чудо! Мне кажется к вам нужно идти всем, кто боится лечения зубов. Настолько аккуратно все сделано, я даже не успел разнервничаться. Очень рекомендую Марину Сергеевну, специалист высококлассный.
Оля
Все мамы знают как сложно отвести ребенка к стоматологу. Мой случай не уникальный. Но мне посчастливилось попасть с ребенком на прием к Анне Викторовне. Человек действительно знает как работать с детьми! Маша и разнервничаться не успела, как все было сделано. Анна Викторовна, вы профессионал.
Таня
Мой лечащий врач Виктория Юрьевна, она очень хороший человек. Мне кажется ей под силу развеять любые человеческие страхи, особенно, связанные с лечением зубов. А как атмосферно в ее кабинете. Оказывается лечить зубы не так страшно.
Надя
Петро Михайлович прекрасний спеціаліст і дуже хороша людина.Я лікувалася в нього ударно хвильовою терапією і дійсно дуже задоволена.Він насправді професіонал своєї справи.Петро Михайлович завжди на позитиві,завжди порадить як вийти з будь-якої ситуації.Я раджу звертатись в медико-косметологічний центр усім кому потрібна допомога дійсно від справжнього лікаря з великої букви.Я давно зрозуміла що потрапила саме в потрібне місце,де вирішують будь-яку проблему зі здоров 'ям.Щиро вдячна Панчишину Петру Михайловичу.
Лариса
Петро Михайлович Панчишин - гарний фахівець і дуже приємна людина! Дякуючи його консультації, призначеному лікуванню, зокрема ударно-хвильовій терапії, я змогла позбутися болю у попереку. Десь "зірвала"спину, різко піднявши малюка, та й так, що ані сидіти, ані нахилитися не могла. Коли звернулася в Зозульку, то спершу трохи скептично сприйняла рекомендацію про короткий курс чудодійної ударно-хвильової терапії. Але вона таки виявилася чудодійною)) Сподобалось, що в Зозульці підлаштовуються під клієнта - приймали навіть в кінці робочого дня ( бо не було як вирватися швидше). А ще те, що не "тягнуть" грошей, лікар не призначає і не рекомендує нічого зайвого. І ставлення- добре, привітнє, чуйне. Вдруге звернулася до цього лікаря з похресницею- у неї наривала нога після здертого прищика. Своєчасна консультація, адекватне лікування, перев'язки - і все стало добре. Дуже вдячна лікарю Панчишину за розуміння і допомогу!
Мирослав
Випадково попав на лікування в цю клініку і дуже задоволений. Видаляв на підошві бородавки і відразу все получилось і зажило(перед тим видаляв в центрі в одній з клінік три раза і ніяк ). Так що рекомендую там хірурга і дуже привітна і приємна косметолог(перепрошую непригадаю імен)
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30