Гормональні дослідження у Львові (Сихівський район)

Послуга Ціна
Гормональні дослідження від 110
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Мала проблеми із менструальним циклом. Пояснила гінекологу свою ситуацію. Та відразу направила на гормональне дослідження. В організмі був серйозний дисбаланс гормонів. Пити гормони не хотіла, бо багато чула, що жінки при цьому набирають вагу. Лікар сказав, що відразу до радикальних методів ми вдаватися не будемо. Призначила мені препарат рослинний препарат Циклонорм. На щастя, відбуваються позитивні зміни і без гормональних препаратів. Дівчатка, головне знайти правильного гінеколога!
Різко скинула 20 кілограм. Рідні почали хвилюватися. Я теж розхвилювалась. Записалась на прийом. Лікар направив мене на гормональні дослідження. Медсестра взяла 5 мл крові із вени. Через декілька днів отримала результат. Як виявилось у мене серйозні ендокринні порушення. Лікар прописав конкретний курс лікування. Чітко дотримуюсь його та поступово повертаюсь до норми. Дякую.
Тест на гормони був необхідний, бо були проблеми із менструальним циклом. Скудна менструація починалась коли її заманеться, цикл був відсутній. Брали кров з вени за 3 дні до менструації. Аж так боляче не було. Голок боюсь, але потерпіла. Результати тесту вказали на наявні проблеми. Проходжу призначений курс лікування.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Гормональні дослідження від 110

Години роботи:

Гормональні дослідження в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
  • Гормональні дослідження