Гормональні дослідження у Львові (Сихівський район)

Тиреотропний гормон (ТТГ, TSH) 145 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Анастасія
Різко скинула 20 кілограм. Рідні почали хвилюватися. Я теж розхвилювалась. Записалась на прийом. Лікар направив мене на гормональні дослідження. Медсестра взяла 5 мл крові із вени. Через декілька днів отримала результат. Як виявилось у мене серйозні ендокринні порушення. Лікар прописав конкретний курс лікування. Чітко дотримуюсь його та поступово повертаюсь до норми. Дякую.
Олена
Тест на гормони був необхідний, бо були проблеми із менструальним циклом. Скудна менструація починалась коли її заманеться, цикл був відсутній. Брали кров з вени за 3 дні до менструації. Аж так боляче не було. Голок боюсь, але потерпіла. Результати тесту вказали на наявні проблеми. Проходжу призначений курс лікування.
8,4
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Тиреотропний гормон (ТТГ, TSH) 145
  • Програма "Діагностика рахіту" (фосфор, кальцій іонізований, 25-гідроксивітамін D (vit.D total), паратгормон) 650
  • Програма "Жіночий гормональний профіль (дисфункція яєчників, порушення менструального циклу)" (кортизол, ТТГ, ФСГ, пролактин, ЛГ, естрадіол, тестостерон загальний, 17-ОН-прогестерон, ДГЕА-с, глобулін, що зв'язує статеві гормони) 1 530
  • Програма "Оцінювання андрогенного статусу" (тестостерон загальний, 17-ОН-прогестерон, ДГЕА-с, глобулін, що зв'язує статеві гормони) 650
  • Паратгормон (ПТГ, PTH) 185
5,6
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Гормональні дослідження от 180
  • Тиреотропний гормон ТТГ 180