Гормональні дослідження у Львові (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Анастасія
Різко скинула 20 кілограм. Рідні почали хвилюватися. Я теж розхвилювалась. Записалась на прийом. Лікар направив мене на гормональні дослідження. Медсестра взяла 5 мл крові із вени. Через декілька днів отримала результат. Як виявилось у мене серйозні ендокринні порушення. Лікар прописав конкретний курс лікування. Чітко дотримуюсь його та поступово повертаюсь до норми. Дякую.
Олена
Тест на гормони був необхідний, бо були проблеми із менструальним циклом. Скудна менструація починалась коли її заманеться, цикл був відсутній. Брали кров з вени за 3 дні до менструації. Аж так боляче не було. Голок боюсь, але потерпіла. Результати тесту вказали на наявні проблеми. Проходжу призначений курс лікування.
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Паратгормон 290
  • Обстеження щитоподібної залози 4 (Антитіла до тиреопероксидази (A-TPO), Тиреотропний гормон (TSH), Трийодтиронин вільний (FT3), Тироксин вільний (FT4)) 980
  • Обстеження щитоподібної залози 3 (Тиреотропний гормон (TSH), Трийодтиронин вільний (FT3), Тироксин вільний (FT4)) 700
  • Тиреоїдний 3 (Антитіла до тиреопероксидази (A-TPO), Тиреотропний гормон (TSH)) 520
  • Тиреоїдний 4 (Тиреотропний гормон (TSH), Тироксин вільний (FT4), Антитіла до тиреопероксидази (A-TPO)) 750
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
МедЛаб, мережа лабораторій
3,7
Львів вул.Городоцька,181
р.Франківський
  • Пакет №9097 «Рівень стресу»: Залізо (Fe); Магній (Mg); Вітамін В-12 (Ціанокобаламін); Тиреотропний гормон (TSH); Пролактин; Кортизол (в сироватці); Вітамін D (25-ОН вітамін D2+D3) 1 635
  • Тиреотропний гормон (TSH) 215
  • Трийодтиронін вільний (FT3) 215