Литвиненко Клінік (LYTVYNENKO CLINIC), центр неврології та реабілітації

Полтава, вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр неврології та реабілітації LYTVYNENKO CLINIC (Литвиненко Клінік) — медичний заклад, який займається лікуванням неврологічних захворювань, допомагає позбутися від болю та відновитися після перенесеного інсульту. У клініці працюють лікарі з багаторічним досвідом роботи в області неврології та фізичної реабілітації.

Послуги, якими можна скористатися в клініці:

• консультація невролога, нейропсихолога, реабілітолога, кардіолога;
  • електронейроміографія (дорослі та діти);
  • тремографія;
  • електроенцефалографія (дорослі, діти старше 16 років);
  • перебування в денному стаціонарі;
  • внутрішньовенне крапельне введення розчинів;
  • програма “реабілітація на стабілоплатформі”;
  • лікувальний масаж.

Медичний центр приймає пацієнтів з такими захворюваннями: вегетативна дисфункція, остеохондроз, радикуліт, епілепсія, розсіяний склероз, наслідки інсультів, нейроінфекцій та черепно-мозкових травм. У Lytvynenko Clinic зібраний найефективніший діагностичний комплекс з виявлення судинних захворювань головного мозку, порушень сну та серцевого ритму.

Пріоритетні тактики в реабілітації:

• комбінація активної рухової та психологічної реабілітації;
  • німецькі апаратні методики по відновленню рівноваги;
  • відстеження реабілітаційної динаміки за допомогою сучасних міжнародних шкал оцінки ефективності;
  • старт самостійного пересування пацієнта за 4-6 тижнів.

Головні переваги установи — кваліфікований медичний персонал, сучасне обладнання, широкий спектр послуг, що надаються, і використання міжнародних протоколів лікування, проведення сеансів психологічної адаптації для пацієнтів і близьких. У медичному центрі надають допомогу пацієнтам на будь-якій стадії розвитку неврологічних захворювань.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Литвиненко Клінік (LYTVYNENKO CLINIC), центр неврології та реабілітації, вартість послуг:

• Тремографія
  • Стабілометрія
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) Дорослі та діти старше 16 років
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з висновком кардіолога
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) дорослі і діти старше 1 року (дві кінцівки)
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) діти до 1 року (дві кінцівки)
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) голчаста (дві кінцівки)
  • Перебування в денному стаціонарі - 1 година
  • Перебування в денному стаціонарі - до 3 годин
  • Перебування в денному стаціонарі - до 10 годин
  • Консультація терапевта
  • Ін'єкція внутрішньом'язова, підшкірна, внутрішньошкірна
  • Ін'єкція внутрішньовенна
  • Внутрішньовенне крапельне введення розчинів
  • Установка катетера для в/в введень
  • Повторна консультація терапевта
  • Консультація кардіолога
  • Повторна консультація кардіолога
  • Консультація логотерапевта
  • Лікувальний масаж (тривалість 30 хв.)
  • Консультація невролога
  • Повторна консультація невролога Литвиненко
  • Консультація невролога проф. Литвиненко
  • Повторна консультація невролога
  • Консультація нейропсихолога
  • Програма "Реабілітація на стабилоплатформе - 10 занять"
  • Програма "Реабілітація на стабилоплатформе - 20 занять"
  • Консультація уролога
  • Повторна консультація уролога
  • Консультація нейрохірурга

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Валентина Михайлівна допомогла розробити руку після інсульту, рука зовсім не працювала, тепер рука може виконувати основні функції. Дякую за лікування. Рекомендую клініку.
Врач Манжула Екатерина Николаевна.Очень приятная в общении, четко и аргументированно даёт объяснения, внимательная к пациенту.Надеюсь на успешное лечение.+
Слава
29 квітня '21р.
Литвиненко Клиник, вы молодцы! Вы делаете действительно важную работу, и делаете ее очень хорошо! Так держать!
Вера
Александра Олеговна помогает мне справляться с вестибулярными нарушениями. Начались они после сильного стресса в сочетании с ДТП. Теперь я постоянно нахожусь в замкнутом состоянии, что отражается на моих движениях. Хожу к специалисту на постоянной основе, работаем с ней по новым методикам, и это действительно помогает.
Светлана Андреевна
Обратилась к доктору Федченко, потому что появились сильные боли в области позвоночника. Владимир Яковлевич разработал специальную программу лечения, посоветовал сделать МРТ позвоночника. Уже как месяц прохожу лечение, состояние улучшилось, боль практически прошла. Однозначно буду рекомендовать его всем близким и друзьям!
Олена Володимірівна
Хороший приємний лікар, обстеження органів малого тазу пройшло швидко та безболісно. Тепер думаю, що буду звертатися до нього на постійній основі. Зручно, що є запис і можна потрапити до лікаря в будь-який зручний час. Спасибі!
Юлія
У Олени Іванівни проходимо реабілітацію, у батька був інсульт. Можу сказати, що вона фахівець на всі 100%. З першого заняття помітні поліпшення. Маю велику надію на позитивний кінцевий результат, тому що знаю, що лікар робить максимум. Величезне спасибі!
Роман Олександрович
Олександр Володимирович - відмінний лікар, найпрофесійніша та найдобріша людина, що я зустрічав. Тактичний, ввічливий, добре знає свою справ. Мені свого часу дуже пощастило опинитися у його “золотих” руках.
Антон
Рекомендую психолога Романенко. За 9 місяців терапії вдалось від відчуття повного емоційного вигорання перейти до стану повного спокою та комфорту. Змінити своє життя, покинути роботу, що давно набридла, почати свою справу, змінити своє приватне життя. Дякую за успішне лікування.
Євгенія
Надзвичайно вдячна неврологу Тетяні Йосипівні за вірно встановлену причину мого нестерпного болю. Вилікувала мене та зупинила мої страждання. Після спілкування з такими лікарями повертається віра в людей.
Юлія
Дуже досвідчений та кваліфікований логопед. Виправила значний дефект в вимові. Діагноз звучав як фонетико-фонематичне порушення мовлення. По факту розібрати, що каже дитина неможливо, всі слоги змішані. Заняття допомогли виправити цей дефект мовлення. Велике дякую.
Лучшая клиника в городе!!!
Сразу скажу, невролог опытный. Мне помогла. Головные боли очень мучили. Таблетки не помогали. После анализов только выяснили диагноз и тогда курс лечения помог. Благодарю за чуткость и ответственное отношение к здоровью пациентов.
Олена
Литвиненко Наталія Володимирівна - професіонал, майстер своєї справи!
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,7
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
7,2
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
8,9
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Полтава вул. Соборності, 60 А
Центр Медико-Санітарної Допомоги — цеспеціалізований медичний центр, що надає комплексі послуги діагностики та лікуванні захворювань загального спектра. На території клініки працюють кваліфікованілікарі. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід.