Ткаченко Ян Олександрович

Уролог
врач першої категорії
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням сечовидільної системи у чоловіків. Проводить збір анамнезу, первинне обстеження зовнішніх статевих чоловічих органів, призначенням необхідних досліджень та аналізів, УЗД.
Полтава вул. Сінна, 37

Грамотный специалист, со знанием дела подходит к назначению медикаментов,очень уважителен к старшему поколению, что в наше время дорогого стоит
11 квітня '17р.
Ян Олександрович - це Лікар - із великої літери, професіонал. Дякую Вам за те, що мене швидко вилікували! Бажаю Вам у Вашій роботі процвітання! Рекомендую!!!
10 квітня '17р.
Замечательный врач! грамотный специалист! Рекомендую!
Евгений
Спасибо Яну Александровичу, очень чуткий, умный врач. Принял в выходной день, внимательно изучил все бумаги, анализы. Объяснил всё что я хотел знать, и дал веру в лечение. Такие врачи попадаются очень редко.
Руслан
Рекомендую данного Доктора,Ян Спасибо тебе большое за проделанную работу !
Михаил
Оказывает широкий спектр урологических услуг. Рекомендую!
Сергій
Лікувался у цього фахівця. Все добре, задоволен. Гарне відношення, нічого зайвого не прописував.
Супруненко Світлана В
Ян Олександрович чудовий спеціаліст,чуйний,уважний лікар.Блискавично і точно визначив важкий діагноз моєму чоловікові.Дякуємо щиро що нам порекомендували його.Щира подяка Вам Ян Олександрович.Бережи Вас Боже.

• 2000 р. - Українська медична стоматологічна академія, м. Полтава.

Курси

• 2010 р. - Передатестаційний цикл "Урологія";
  • 2013 р. - Курси спеціалізації "Ультразвукова діагностика".