Потапенко Геннадій Володимирович

Уролог
Лікар Потапенко Геннадій Володимирович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням сечовидільної системи та чоловічої статевої системи. Лікар займається терапією сечо-кам’яної хвороби, циститу, уретриту, гломерулонефриту, пієлонефриту, полікістозу нирок. Спеціалізується на цистоскопії, лікуванні чоловічого безпліддя, орхіту, епідидиміту, простатиту, аденоми простати.
Полтава вул. Соборності, 53

Виталий
Отличный доктор! Дал рекомендации на будущее. И вообще, дал мне уверенность в завтрашнем дне. Пользу от назначенного лечения уже заметил через несколько дней. Лечится продолжаю, саомчувствие с каждым днем все лучше. Спасибо горомное Геннадию Владимировичу!
Сева
Замучил меня мой пиелонефрит и обратился я за помощью в эту клинику. Геннадий Владимирович – врач от Бога, первый нормальный уролог в моей жизни, который не просто горку таблеток прописал, а реально помог. Спасибо вам большое!
Константин
Лечением доволен. Советую всем
Антон
Звернувся до цього лікаря з маленької проблемою. Дуже допоміг мені, зараз все гаразд.

Лікар-уролог надає послуги

• первинна консультація;
  • діагностика та лікування урологічних захворювань;
  • призначення лабораторних аналізів та УЗД;
  • проведення цистоскопії (чоловіки).

Лікар-уролог займається лікуванням хвороб

• простатит;