Савоста Наталя

Стоматолог
Стоматолог вищої категорії Савоста Наталія проводить лікування зубів, кореневих каналів. Спеціалізується на художній реставрації зуба та пломбуванні кореневих каналів. Надає детальну консультацію щодо діагностики та лікування ротової порожнини.
Полтава ул. Степового Фронту, 29

Сергій
Моя донька знайома з Наталією Іванівною майже 19-ть років. Зараз живе за кордоном, але все одно в кожний приїзд до дому проходить у неї профілактичний огляд і, якщо треба лікування. А починалося ще зі школи, коли при щорічному огляді лікарі не змогли впзнати зуб, який лікувала Наталя Іванівна. В карточці він був позначений як вражений карієсом, але зовні ніяких пошкоджень...
Степан
Не так давно, откололся кусочек зуба, и нужно было его реставрировать. В клинике "Аполлония" мне посоветовали пойти к Савосте Наталье. Она сделала все идеально, отнастоящего зуба ни за что не отличить. Я очень доволен результатом.
Костя
Удаляли нерв и пломбировали несколько зубов. Не больно. Всем рекомендую доктора.
София
Приходила к ней для лечения зуба. Предоставленными услугами довольна!