Сторінка 4. Стоматологи в Полтаві

Помог отбелить зубы. Теперь значительно шире улыбаюсь))))) Спасибо!
08 жовтня '16 г.
Олег
Помог мне избавиться от некрасивой щели между зубами. Спасибо доктору.
18 серпня '16 г.
Тимофей
Обратился к Олександру Михайловичу за помощью. Оказался прекрасным врачом, настоящим профессионалом, каждое действие комментирует, очень деликатен. С первой минуты ощущаешь, что попал в нужные руки и все будет сделано на высшем уровне. Рекомендую. Работой доктора очень доволен!
13 лютого '17 г.
Геннадий
Лечил у нее зуб. Отличный результат.
04 жовтня '16 г.
Виталик
Боялся идти на прием, оказалось, зря. Хороший доктор и больно не было
01 листопада '16 г.
Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.
13 березеня '17 г.
Стоматолог
Лікар Галіновська Карина Валеріївна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, кореневих каналів зуба, художньою реставрацією зубів. Спеціалізується на вибілюванні зубного ряду верхньої та нижньої щелепи, чищенні зубів від зубного налету, терапії карієсу, парадонтозу, флюсу, пульпіту, періодонтиту та стоматиту.
Полтава вул. Сінна, 37
Стоматолог
Лікар Луцікович Тетяна Олегівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається терапією парадонтозу, пульпіту, парадонтиту, флюсу (періоститу), карієсу, пломбуванням зубів та кореневих каналів Спеціалізується на лікуванні зубів, кореневих каналів, художній реставрації зубів.
Стоматолог
Лікар Жуковська Т. виконує професійну діяльність у сфері стоматології. Проводить повну консультацію з питань діагностики та лікування захворювань ротової порожнини. Займається лікуванням зубів, зокрема лікує та пломбує кореневий канал зуба. Здійснює художню реставрацію зубів.
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
Лікар Лазарева Ксенія спеціалізується у сфері стоматології. Займається лікуванням зубів, зокрема, лікує кореневі канали зуба. Надає такі типи стоматологічних послуг як вибілювання зубів та їх художня реставрація. Проводить детальну консультацію щодо питань профілактики захворювань ротової порожнини.
Полтава ул. Степового Фронту, 29