Одонтопрактика (Odontopractiсa), стоматологічна клініка

Полтава, вул. Конституції, 11 А
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна стоматологічна клініка "Одонтопрактіка" створена у 1990 році, надає всебічну медичну допомогу в лікуванні зубів та ясен. Персонал клініки має багаторічний досвід, кваліфікацію, володіє сучасними стоматологічними техніками.

Послуги, які пропонує медичний заклад:

• консультація лікаря;
  • складання плану терапії;
  • терапія карієсу, пломбування;
  • косметична реставрація;
  • ендодонтія;
  • вектор-терапія;
  • зняття зубного каменю;
  • протезування (металокерамічне, керамічне, акрилове);
  • бюгельні та нейлонові протези;
  • ортодонтичні пластини, брекети, трейнери;
  • дентальна імплантація;
  • синус-ліфтинг.

Переваги приватної клініки - дбайливе ставлення до пацієнта, гнучка цінова політика, власна зуботехнічна лабораторія, власна історія, якісні матеріали, високі стандарти.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Одонтопрактика (Odontopractiсa), стоматологічна клініка, вартість послуг:

• Пломбування порожнини в зубі: пломба з фотополімера або склоіономера від
  • Косметична реставрація зубів фотополімерами від
  • Парапульпарние штифт
  • Пломбування одного кореневого каналу
  • Внутріканальная анкерная система ( удержіающій штифт в кореневому каналі )
  • Зняття зубних відкладень і полірування зубів ( обидві щелепи ) від
  • Пластмасова коронка або зуб
  • Суцільнолита коронка або зуб
  • Металокерамічна коронка або зуб
  • Суцільнокерамічна коронка, зуб, вінір
  • Частковий знімний протез ( акрил )
  • Повний знімний протез ( акрил )
  • Бюгельне протезування зубів від
  • Нейлоновий протез
  • Знімна ортодонтическая платівка від
  • Брекет-система (одна челюсть)
  • Видалення зуба від
  • Ампутація кореня зуба . Операція резекції верхівки кореня зуба і видалення кісти від
  • Дентальная імплантація від
  • Операція синус - ліфтингу від

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталія
Про клініку в мене залишилися найприємніші враження. Сталося так, що змушена була ставити повний зйомний верхній зубний протез. Дуже переживала, чи вдасться звикнути, чи буде він зручним. Вдячна лікарю Інні Олександрівні Ландар за роботу. Поїздити довелося чимало, але протез підганявся дуже скрупульозно, враховувалися всі дрібниці, всі мої побажання і зауваження. Перед тим була ретельна підготовка, депульпування зубів, що залишилися, і видалення деяких із них. Вісімка - то складне видалення, але лікарка впоралася блискуче. Зараз я з гарними зубами для всіх, хто не знає, що вони не мої. Я рада, що не помилилася з вибором клініки.
Все понравилось ! Делала у Татьяны Ивановны 2 пломбы. Аккуратный и грамотный врач. И кстати , делает уколы анестезии безболезненно !
София
Отличный специалист
Віталій.
Їжджу до нього зі США. І не тому що дешево, а тому що добре.
София
Так вышло, что пародонтоз стал моей проблемой номер1. К Безручко Татьяне Ивановне попала в первый раз. Консультация и выбор методики лечения мне подошел. Довольная принялась за лечение. С тех пор пользуюсь услугами Татьяны Ивановны и у меня нет таких проблем.
Наташа
Очень боялась удалять зуб мудрости. Наталья Александровна смогла убедить меня в необходимом и безопасном удалении. Со своей работой справилась на отлично. Теперь буду знать к кому обращаться в будущем.
Кирилл
Лечил больной зуб у этого доктора. Не больно и быстро, не пришлось удалять. Спасибо.
Отличный специалист! Довольна проведенным лечением!
Водила на прием детей. Все прошло отлично, доктора не испугались, им понравилось лечить зубки.
Анатолий
Отличный результат после лечения зубов)))
Катерина
Врач понравилась, внимательная, очень знающая
Глеб
Чтобы сделать мне зубы, пришлось повозиться. Но врач справился на отлично!
Уже после двух приемов увидела прекрасные результаты. Очень довольна специалистом.
Володя
Хороший доктор, удалил мне зуб и поставил коронку. Спасибо
Тарас
Хороший стоматолог, рекомендую всем знакомым!
Николай
Внимательная и грамотная, объяснила про лечение подробно. Сделала пломбу аккуратно.
Отличный спецалист, нашла общий язык с моим сыночком. Он теперь только к ней хочет идти лечить зубки.
Спасибо за помощь.
Полина
19 травня '16р.
Проходила курс отбеливания зубов. Результатом довольна.
Рада, что обратилась к этому стоматологу. Получила профессиональную помощь.
Виктор
Отличный, приветливый доктор.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,7
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,7
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
7,2
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
8,9
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00