Аполлонія, стоматологічна клініка-студія

Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка-студія "Аполлонія" працює 23 роки, спеціалізована в галузі художньої реставрації зубів, повертає усмішку пацієнтам. Лікарі клініки пройшли навчання або стажування у кращих закладах України та за кордоном, провідний фахівець - доцент медичних наук, автор власної методи.

Послуги, які пропонує лікарня:

• консультація спеціаліста;
  • художня реставрація зубного ряду;
  • встановлення вінірів;
  • лікування хвороб ясен;
  • ендодонтія за допомогою високоточного мікроскопа;
  • протезування;
  • професійна чистка ротової порожнини.

Переваги медичного закладу - унікальна авторська методика, висока якість та гарантія лікування, вартість реставрації значно нижча за вартість імплантації.

Місце знаходження - вул. Степового Фронту, 29.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Аполлонія, стоматологічна клініка-студія, вартість послуг:

• Лікування пульпіту
  • Реминерализация зубів

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олег Адактуев
Мне 60 лет, лучшего специалиста я не встречал! Делает один раз, красиво и надолго, то есть - навсегда. В процессе лечения зуба я заснул), то можете себе представить как Наталья Сергеевна работает... без боли, ювелирно и с комфортом!
Кристина
Дуже спецiлiзований стоматолог. Вiд Бога.
Dmytro
Обслуговуюсь в Аполонії 9 років у цього лікаря, незважаючи на вік, вона великий професіонал, і дуже гарна людина! Раджу цього лікаря!
Ірина
Дуже вдячна лікарю за лікування передніх резців мого сина. Внаслідок трави дитина практично втратила передні зуби, але Наталія Сергіївна не лише професійно,впевненно та швидко відновила не лише естетику травмованих зубів, але й дала можливість дитині забути про шокуючи наслідки травми. Лікар високої кваліфікації!
Олена
12 квітня '18р.
Самая лучшая Клиника в Полтаве! Высокий уровень знаний и особые технологии лечения, качество обслуживания и забота о каждом клиенте!!! Мой личный опыт: Сломала конфетой передний зуб! Шок, слезы, паника, выходной день!!!! Обратилась в Аполлонию Врачи от «Бога»!!! Сохранили мне зуб, востановили, реставрировали 4 передних зуба, удленнили край передних- визуально выглядет очень эстетично и красиво!!! Чесно, я очень боюсь стоматологов, но мне было так комфортно, что заснула в кресле с открытым ртом:))!!!! Прошло 5 лет!!! Все на месте и так же красиво и естественно!!!! Стоимость услуг клиники совсем не дешево, но это совершенно оправдано!!! Свои зубы на месте, реставрация на высочайшем уровне качества и эстетики!!!! Рекомендую! Вот чесно- Апполония лучшие!!!
Сергій
Моя донька знайома з Наталією Іванівною майже 19-ть років. Зараз живе за кордоном, але все одно в кожний приїзд до дому проходить у неї профілактичний огляд і, якщо треба лікування. А починалося ще зі школи, коли при щорічному огляді лікарі не змогли впзнати зуб, який лікувала Наталя Іванівна. В карточці він був позначений як вражений карієсом, але зовні ніяких пошкоджень...
Степан
Не так давно, откололся кусочек зуба, и нужно было его реставрировать. В клинике "Аполлония" мне посоветовали пойти к Савосте Наталье. Она сделала все идеально, отнастоящего зуба ни за что не отличить. Я очень доволен результатом.
Аліна
Для нас лікар Радлінський майже сімейний стоматолог. Я с чоловіком та старший син вже користувались його послугами. Всі залишились задоволені. Дуже гарна робота, Сергію!
Костя
Удаляли нерв и пломбировали несколько зубов. Не больно. Всем рекомендую доктора.
София
Приходила к ней для лечения зуба. Предоставленными услугами довольна!
Лікувались з чоловіком, усі зуби вилікували. Завітаємо до лікаря через рік знову.
Костянтин
Знову маю гарну посмішку завдяки лікуванню зубів.
Ксюша
Сыночек не боится лечить зубы. Врач прекрасно ладит с детками.
Полина
Понимает с полуслова. Результат лечения отличный.
Степан
Встановив пломбу, тримається міцно. Лікар дуже уважна людина. Спасибі.
Алла
Теперь мои зубка самые здоровые и красивые))
Василий
Обращался для удаления зуба. Все отлично))
Андрей
Прохожу лечение пародонтита. чувствую себя значительно лучше.
Анатолій
Звертався для лікування ясен. Зараз все добре завдяки лікарю.
Андрей
Врач удачно сохранила мне зуб. Теперь я снова могу жевать.
Сергей
Лечусь от кариеса. Отношение всегда супер, добрая и приветливая
Юра
Гарний лікар та жінка. Лікую не болісно
Екатерина
Высококвалифицированный специалист. Огромное спасибо ему за помощь!
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,8
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,8
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
8,9
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00