Талалай Юлія Володимирівна

Пластичний хірург
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Доктор спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує хірургічні втручання, які спрямовані на корекцію розмірів та форм молочних залоз. Займається усуненням вікових змін обличчя, шиї, дефектів вушних раковин, поліпшенням контурів тіла та кінцівок. Бере активну участь в конференціях, форумах та семінарах.

Житомир вул. Любарська, 4

Дуже грамотний і кваліфікований пластичний хірург. Відкорегувала мені фігуру на відмінно!!! Я більше ніж задоволена! Раджу до неї звертатися, не пожалкуєте. Відновити втрачену красу після вагітності чи усунути якісь недоліки тіла - це все до Юлії Володимирівни Талалай. Зробить все на найвищому рівні. Дякую, Юліє Володимирівно! Успіхів Вам і вдячних пацієнтів!!!
Удивительное сочетание профессионализма и личных человеческих качеств.У меня была обвислая кожа живота и диастаз мышц после беременности и родов,а также локальные жировые отложения.Юлия Владимировна сделала мне абдоминопластику,липосакцию живота,рук и ног.Результат превзошёл все ожидания,период реабилитации был легким.Моя жизнь кардинально изменилась в лучшую сторону.Если бы я раньше знала,что все пройдёт так быстро и легко,то сделала бы все эти операции намного раньше
Катя
Делала грудь у Юлии Владимировны. Великолепный хирург. Все делает на высшем уровне. Стерильность, чистота! Восстановительный период быстрый и без осложнений. Результатом более чем довольна. О муже вообще молчу.

• 2003 р. - закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова;
  • інтернатура за фахом хірургія, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Київ, Україна;
  • спеціалізація по пластичній хірургії на кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (пластична хірургія особи, пластична хірургія молочної залози, пластична хірургія тулуба, пластична хірургія кисті).

Курси

• бере участь в спеціалізованих конференціях, форумах, майстер-класах із загальної та пластичної хірургії.