Псюк Наталія Анатоліївна

Ендокринолог
врач вищої категорії
Лікар Псюк Наталія Анатоліївна, ендокринолог вищої категорії. Надає консультаційні послуги з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань ендокринної системи. Займається лікуванням порушень щитоподібної залози. Визначає рівень цукру та катехоламінів у крові та сечі.

Аня
У мами завжди були проблеми ендокринологічного профілю. І декілька років поспіль ніяких зрушень в напрямку виліковності не було, допоки я не вмовила її змінити лікаря. Звернувшись до Наталії Анатоліївни ми зрозуміли, що те лікування нам не підходило зовсім. Зараз мама почуває себе значно краще. Вибір лікаря є важливим для вашого здоров'я)
Софія
Наталія Анатоліївна завжди знає, як допомогти пацієнтам. Я до неї прийшла з гормональними проблемами, які заважали мені завагітніти. Тільки завдяки її курсу лікування я стала мамою. За це я буду їй довічно дякувати.

• Член Української асоціації ендокринологів Вінницькій області