Мордвинов Вадим

Стоматолог, пародонтолог
Детский
Ищете надежного специалиста для лечения заболеваний десен? Обратитесь к Вадиму Мордвинову – опытному пародонтологу, который обеспечивает высокий уровень медицинской помощи и индивидуальный подход к каждому пациенту. **Почему выбирают Вадима Мордвинова?** - **Индивидуальный подход**: Вадим тщательно разрабатывает персонализированные планы лечения, учитывая все потребности и особенности каждого пациента. - **Современные методы лечения**: Вадим использует новейшие технологии и подходы, такие как лазерная терапия, хирургические вмешательства и регенеративные процедуры. - **Профессиональная чистка зубов**: Качественная скейлинг и полировка помогут сохранить ваши зубы здоровыми и привлекательными. - **Комфорт и безопасность**: Вадим создает комфортные условия для своих пациентов, обеспечивая безболезненные и эффективные процедуры. Запишитесь на консультацию сегодня и почувствуйте разницу профессионального подхода к стоматологическому лечению!

График работы специалиста: Время работы специалиста:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс

Сб

14 СЕН

Киев пр-т Берестейский (Победы), 5-В м.Вокзальная

23 апреля '24г.
Робила чистку в даній клініці Все настільки сподобалось ,що буду приходити ще і ще .Дуже турботливий персонал та лікарі .Весь час забуваю за візит до стоматолога ,тому велике дякую за нагадування та турботу клініки .Нове та сучасне обладнання ,стильний мікроскоп ,вся робота на вищому рівні . З таким підходом та турботою можно сміливо не боятися стоматологів такого рівня .Рекомендую клініку та лікарів які роблять все на вищому рівні
Иван Субботин
Справжні професіонали свого діла. Дуже сучасне обладнання та клієнтоорієнтовний підхід. Робили мені багато чого, на рахунок деяких маніпуляцій мої друзі з США (а їх дуже багато) не вірили, що таке взагалі можливе - в них таке не роблять:)
Наталя Зелёная
07 ноября '23г.
"Довго шукала стоматологію з лікарями професіоналами та індивідуальним підходом .За рекомендацією та відгуками потрапила сюди . Сказати ,що я та моя сімʼя задоволені не сказати нічого . Приємний персонал ,який привітливо зустрів ,запропонували каву ,чай з цукерками . Найновітніші технології ,мені та моїм дітям було зроблено кт з усіма поясненнями . Ми потрапили до найкращих лікарів ,які дуже відповідально та професіонально відносяться до своєї роботи . Всі дуже турботливі ,так як ми потрапили до декількох лікарів ,кожен з них розповів план лікування .Спершу в нас була чистка ,яка пройшла просто чудово ,без болю ,хоча я дуже боялась та переживала .А дітки взагалі нічого не відчули ,все пройшло просто чудово .І наступний наш крок було лікування ,я всім задоволена ,так як лікували діткам ,то такого чудово підходу ,я ще не бачила в жодній стоматології . Дякуємо за вашу турботу ,професіоналізм та якісне лікування Всім задоволена на всі 200 % Рекомендую всім цю клініку ,бо тут тільки найкращі лікарі ,найкращий персонал та найновітніші технології та принципи лікування !"
Коля Котов
07 ноября '23г.
Не дивлячись на вихідний день та вечірній час лікар приїхав та полікував зуб від болю,за що велика вдячність, в попередній клініці навіть не могли зрозуміти який зуб запалений. Сучасне обладнання та безболісне лікування. Можу рекомендувати клініку як професіональними фахівцями своєї роботи.

Врач-стоматолог, пародонтолог предоставляет услуги

• Диагностика заболеваний пародонта
  • Профессиональная чистка зубов (скейлинг и полировка)
  • Лечение гингивита
  • Лечение пародонтита
  • Лечение периимплантита
  • Хирургическое лечение заболеваний десен
  • Регенеративные процедуры для восстановления тканей пародонта
  • Лечение рецессии десен (пластика десен)
  • Терапия с использованием лазера
  • Лечение абсцессов и кисты десен
  • Укрепление подвижных зубов (шинирование)
  • Подготовка десен перед имплантацией
  • Консультации и индивидуальные планы лечения
  • Профилактические меры по предотвращению заболеваний пародонта

Врач-стоматолог, пародонтолог занимается лечением заболеваний

• Гингивит
  • Пародонтит