Центр відновлення зору Анатолія Совви у Львові

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.

Пацієнтам запропоновані послуги:

• консультації лікарів;
  • авторефрактометрія;
  • біомікроскопія;
  • комп’ютерна діагностика зору;
  • периметрія;
  • лазерна корекція;
  • хірургічне та лазерне лікування очних хвороб (катаракти, глаукоми);
  • підбір окулярів, лінз.

Серед переваг медичного центру — вдале розташування, розвинена мережа відділень, використання високотехнологічного обладнання, професіоналізм персоналу.

Центр відновлення зору у Львові — це один з багатьох центрів лікаря Совви, який надає лікувальні послуги міжнародного рівня.

• Ціни на послуги

• Підбір окулярів 30
  • Підбір контактних лінз з навчанням 30
  • Лазерна біометрія ока (IOL Master) 50
  • Компьютерне дослідження поля зору 50
  • Аналіз даних лікарем по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія, тощо), по даних обстежень з інших клінік 30
  • Електронна тонографія 50
  • Розрахунок операції (катаракта) 350
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку), 1 око 60
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку), 2 ока 120
  • Первинний підбір нічних (ОК) лінз (без вартості лінз) 850

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
26 квітня '18г.
Я дякую вашому центру!!! Ви повернули мені щастя жити і бачити світ.В мене була міопія -20, бачила тільки в лінзах і то тільки з близька. Вже плакала й не раз і то від щастя! Я вважаю усіх лікарів цього центру професіоналами. Дякую усім за золоті руки.
Микола
13 березеня '18г.
Робив у вас підбірку лінз та оправи, дуже все професійно і не назойливо. Я дуже прискіпливий, але ваші спеціалісти дуже терплячі і витратили на мене стільки часу скільки треба. Спасибі.
Марія Сененко
19 січня '18г.
Бабусю оперували в цій клініці. Не очікували що її так швидко випишуть! Оперативно і якісно все зробили, ми не витратили багато коштів, а головне, що відновлювання проходило вже вдома, що для нашої бабусі було дуже радісною звісткою, бо вона не любить ночувати не вдома.

Лікарі клініки Центр відновлення зору Анатолія Совви у Львові

Маніщук Ярина Євгеніївна
Офтальмолог
Консультація від 230 грн.
Обрати фах
  • Офтальмолог
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.