Сторінка 2. Лікарі в Запоріжжі (Комунарський район)

Супер врач. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Володя
Высокоспециализирываный врач. Аборудывание новейшее. Я доволен.
13 березеня '18 г.
Валентин
Старание и терпение Екатерины вместе с ее высокой квалификацией думаю оценили многие пациенты. Я так точно, только у Клименко собираюсь лечить зубы.
30 серпня '16 г.
Николай
Нужны ли какие-то отзывы высококлассному стоматологу, не уверен. Пойдите, посмотрите сколько к нему пациентов на запись и все поймете. Он лучший!
10 жовтня '16 г.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург, спеціалізується в області амбулаторної хірургії. Проводить операції з видалення зубів (також і ретінірованних зубів), в тому числі зубів мудрості, капюшона зуба, кісти і т.д.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед другої кваліфікаційної категорії. Надає консультаційні послуги. Проводить санацію ротової порожнини. Займається установкою бюгельних і мостовидних, знімних і незнімних протезів зубів.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог першої категорії, має кандидатську ступінь, член Всеукраїнського товариства офтальмологів. Спеціалізується на лікуванні очного ішемічного синдрому, міопії, гіперметропії, астигматизму. Володіє методами лазерної корекції і мікрохірургії ока.
УЗД-фахівець
Доктор Михальчик Сергій Валерійович спеціалізується на проведенні діагностики стану органів зору, є членом товариства офтальмологів України. Надає консультаційні послуги, проводить профілактичні огляди. Володіє методами томографії, флуоресцентної ангіографії, ультразвукового сканування.
Офтальмолог
Доктор Онищенко Валерія Володимирівна спеціалізується в дитячій офтальмології, має першу лікарську категорію, є членом асоціації дитячих офтальмологів міста Запоріжжя. Проводить профілактичні огляди дітей, виявляє порушення зору на ранніх стадіях, призначає коригувальні процедури.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог, магістр медицини, є членом суспільства дитячих офтальмологів України. Володіє методами мікрохірургії ока, оптичної корекції зору. Проводить консультативні заходи, займається профілактикою ускладнень після проведення хірургічних втручань.
Стоматолог
Стоматолог-терапевт приймає пацієнтів із запальними та інфекційними процесами в ротовій порожнині, займається лікуванням карієсу. Сфера діяльності лікаря включає дитячу стоматологію. Бервенов Андрій Миколайович надає послуги з видалення зубного каменю, боротьбі зі стоматитом і гінгівітом, дає рекомендації щодо гігієни ротової порожнини. Якщо існує необхідність істотно уповільнити процес гниття зубів, доктор виробляє лікування без використання бормашини.
Стоматолог-ортопед
Доктор Гриб В. С., стоматолог-терапевт, ортопед, спеціалізується в області терапії і протезування зубів. Проводить консультації. Займається лікуванням захворювань зубів різної етіології, установкою протезів, вінірів, коронок та ін.
Запоріжжя вул. Космічна, 102 А р.Комунарський
Стоматолог
Доктор Фельд Людмила Йожефовна, стоматолог першої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації з питань профілактики захворювань та гігієни ротової порожнини. Займається лікуванням хвороб зубів і ясен, відбілюванням зубів та ін.
Стоматолог-імплантолог
Доктор Куркіна Ірина Миколаївна спеціалізується в області імплантології. Надає консультаційні послуги. Займається художньою реставрацією зубів і установкою зубних імплантатів (в тому числі базальною).
Запоріжжя вул. Космічна, 102 А р.Комунарський