Лікарі діагности в Запоріжжі (Комунарський район)

Валя
Очень хороший и внимательный врач, позитивный и добрый.
27 квітня '17 г.
Ярослав
Спасибо доктору за мою возможность видеть мир, как к лечащему доктору направляю всех родных.
04 квітня '17 г.
Юлія
Дуже люблю і поважаю цього доктора. Він допоміг мені уникнути тяжкого захворювання очей. Я дуже вдячна Сергію Валерійовичу!
30 вересня '16 г.
У Безденежного сына лечила, внимательный и скрупулезный. В курсе всех современных средств лечения, мы быстро поправились.
07 вересня '16 г.
УЗД-фахівець
Доктор Михальчик Сергій Валерійович спеціалізується на проведенні діагностики стану органів зору, є членом товариства офтальмологів України. Надає консультаційні послуги, проводить профілактичні огляди. Володіє методами томографії, флуоресцентної ангіографії, ультразвукового сканування.
УЗД-фахівець
Доктор спеціалізується на проведенні діагностичних заходів в офтальмології. Володіє методами ультразвукових досліджень, комп'ютерної авторефрактометрії, офтальмоскопії. Є співавтором трьох наукових публікацій.
Офтальмолог, Лазерний Хірург, Диагност
21 рік досвіду
Лікар Безугла Е. А. спеціалізується в галузі офтальмології, лазерної хірургії, має кандидатську вчену ступінь. Проводить профілактику, діагностику та терапію очних захворювань, оперативне лікування.
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Омельянскій Валерій Володимирович, гінеколог, УЗ-фахівець. Проводить гінекологічний огляд, а також ультразвукове дослідження жіночої сечостатевої системи і молочних залоз. Проводить обстеження вагітних.
Запоріжжя вул. Космічна, 121 Б (у приміщенні Будівельного центру) р.Комунарський