Бліц, стоматологія на Северокольцевая

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна стоматологічна клініка "Бліц Стоматологія" відкрита в 2000 році, сертифікована міністерством як лікарня високої кваліфікації. Штат установи складають лікарі-стоматологи першої та другої категорії.

Клієнтам запропоновано такі послуги:

• гігієна ротової порожнини;
  • профілактичний огляд;
  • терапевтична стоматологія;
  • протезування з використанням комп'ютерного моделювання на базі власної лабораторії;
  • терапія ясен;
  • видалення зубів, хірургічні операції;
  • установка імплантатів на місце відсутніх зубів;
  • виправлення дефектів прикусу, ортодонтія;
  • лікування молочних зубів у дітей.

Переваги клініки - застосування в роботі сучасних стоматологічних матеріалів, висока якість обслуговування, створення приємної атмосфери. Фахівці клініки прагнуть до безболісного лікування зубів у пацієнтів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Бліц, стоматологія на Северокольцевая, вартість послуг:

• Лікування карієсу від 14
  • Фіксація сапфірових брекетів на 1 щелепу 9 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Катерина
Хочу поблагодарить Блиц Стоматологию на Космосе. Очень приятные администраторы. Внимательные и любезные ассистенты. Врачи супер!!! Особенно детский стоматолог Варченко Елена Сергеевна. Ребёнок в восторге. Ребёнку 4,5 года жутко боялась стомотологов, а после консультации и пломбировании зуба, сказала что ещё прийдёт. Огромное Вам спасибо, улыбка на лице ребёнка после лечения зубика для нас счастье!!!
Алёна Пасько
Хочу плагодарить Блиц Стоматологию на Космосе.Очень приятные администраторы , внимательные и любезные ассистенты и конечно же профессиональные доктора! Все на высшем уровне, все чистенько и стерильно! Молодцы!!! Так держать! Рекомендую
Дехтяренко Яна Олеговна
Обслуживают у специалиста Белоусова Александра очень хороший и обходительный врач с большой буквы .Я очень довольна !Советую всем .И цены очень даже приемлемые .
Катан Д. В.
Ребенок 7 лет был записан на 12:00. В 12:25 от врача вышел мужчина и пригласили женщину. То есть, наш прием на 12 отложили на неопределенное время. На мое напоминание о том, что мы пропускаем НАЗНАЧЕННОЕ время администратор ответила - мы работаем не на вокзале!!! Хамство чистой воды. И это при том, что маленький ребенок ждать не особо способен (мамы меня точно поймут), да и не обязан, раз была предварительная запись. Больше в эту "современную" клинику ни ногой! А администратору хочется пожелать подучиться общаться с клиентами!
Александра
Второй раз записалась на прием к Радчук, потому что первый прием меня впечатлил. У Натальи я получаю достойный стоматологический сервис по нормальной цене.
Приятно доверить себя в руки компетентного врача. Была приятно удивлена высокой квалификацией Натальи Анатольевны, лечение под ее руководством прошло успешно.
Анастасия
30 листопада '-1р.
Недавно я обратилась к Анатолий Анатольевичу с неприятными ощущениями во рту. Он удалил мне зубной камень и провел еще несколько процедур. После этого никакого дискомфорта я больше не чувствую! Спасибо.
Зверніть увагу на інші клініки:
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,2
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.