Васюкова Олена Євгенівна

Стоматолог
Доктор Васюкова Олена Євгенівна, стоматолог-терапевт. Надає консультаційні послуги. Займається лікуванням захворювань порожнини рота, в тому числі карієсу, пульпіту, періодонтиту. Проводить чистку і відбілювання зубів і т.д.
Запоріжжя вул. Космічна, 102 А р.Комунарський

Женя
Васюкова Елена Евгеньевна смогла мне красиво и безболезненно отреставрировать зубы. В результате я избавилась от комплекса некрасивых зубов. Благодарна врачу еще за то, что придала мне уверенности в собственных силах.
Яна
Благодарю Евгению за терпение к капризному пациенту, за то, что благодаря ее работе я чувствую себя уверенно. Отреставрированные зубы выглядят великолепно!
Вікторія
Відмінний стоматолог зі знанням всіх сучасних методів лікування. Мені важливо якість і позитивний результат, тому давно у же у Олени Євгенівни під професійним наглядом перебуваю.
Павел
Елена Евгеньевна - стоматолог высочайшего уровня. За 2,5 года перелечил у неё половину зубов, три из которых с каналами. К чистке каналов относится очень внимательно. Своей настойчивостью убедила меня перелечить зуб под металлической коронкой, после снятия которой был наполовину почерневший и крошащийся зуб. Ещё бы некоторое время и зуба лишился. В общем всем рекомендую.
Павел

• 2004 р. — Відновлення порожнин 1.2 та 5 класу по Блеку;
  • 2005 р. — Відновлення відсутніх зубів клейкими мостових конструкціями;
  • 2005 р. — Навчальний курс "Ендодонтія" з міжнародним обладнанням, матеріалами та техніками корпорації Дентсплей;
  • 2005 р. — навчальний курс з реставраційної терапії з використанням обладнання, матеріалів і технологій міжнародної корпорації Дентсплей;
  • 2005 р. — Практичний курс сучасної ендодонтії;
  • 2007 р. — Семінар стоматологічної стирання;
  • 2007 р. — Курс види анестезії. Характеристики анестетики та особливості їх застосування;
  • 2008 р. — Лекціо-демонстраційний курс "Маркетинг успішної практики і секрети професійного менеджменту в стоматології";
  • 2008 — Майстер-клас Відновлення дефекту зуба композитними матеріалами;
  • 2009 р. — рентгенологічний семінар з практики стоматолога;
  • 2009 — Майстер-клас з реставрації коренів зубів.