Безденежна Ольга Олександрівна

Офтальмолог
Лікар першої категорії
Лікар-офтальмолог першої категорії, має кандидатську ступінь, член Всеукраїнського товариства офтальмологів. Спеціалізується на лікуванні очного ішемічного синдрому, міопії, гіперметропії, астигматизму. Володіє методами лазерної корекції і мікрохірургії ока.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34 р.Вознесенський

Виктор
Проверял свое зрение у офтальмолога Безденежной. Ольга Александровна диагностировала проблему и предложила лазерную коррекцию зрения. Результатом лечения доволен. Вы лучший офтальмолог.
Для мене Ольга Олександрівна - найкращий офтальмолог. Призначає, тільки все найнеобхідніше, в моєму випадку ми обійшлися без дорогих ліків.
Попасть на прием к хорошему врачу-офтальмологу это удача. Мне в этом плане повезло, я познакомилась с Ольгой Александровной, потрясающий специалист, теперь стараюсь только к ней записываться.

• Запорізький державний медичний університет (2005 р.);
  • Інтернатура на базі кафедри хірургії та проктології ДУ "Запорізька медична академія післядипломної освіти" (2008 р.);
  • Магістратура ДУ "Запорізька медична академія післядипломної освіти" (2008 р.);
  • Аспірантура ДУ "Запорізька медична академія післядипломної освіти" (2012 р.);
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• Курси підвищення кваліфікації «Мікрохірургія ока з елементами "Wet Lab" факоемульсифікації катаракти" (2010 р.).

Участь у товариствах

• Член Товариства офтальмологів України.