Психотерапевти в Запоріжжі

Консультація психотерапевта в клініці «Медінвест» 700
Константин
Методы лечения Анатолия Борисовича на самом деле действуют. Результаты лечения у него очень обнадеживают, особенно на фоне безуспешного посещения других врачей.
21 липня '16 г.
Михаил
Анатолий Борисович! Я прошел у вас лечебный курс в августе. Лечение и советы по режиму поведения, аутотренингу и т.д оказались очень полезными. Чувствую себя увереннее, спасибо большое за все!
17 жовтня '16 г.
Георгий
Легенко опытный и авторитетный психотерапевт. Не слышал, чтобы он кому то не помог, с таким то практическим стажем.
30 червеня '16 г.
Виктор
Благодарю Владимира Николаевича за внимательное отношение к моей скромной персоне! Высокий профессионализм в сочетании с человечностью и отзывчивостью - это в наше время дорогого стоит.
11 липня '16 г.
Лечебные сеансы у Виталия Евгеньевича меня просто окрыляют. У него интересные занятия, и главное, что от многих проблем удалось избавиться с его помощью.
18 серпня '16 г.
Присоединяюсь ко всем лестным отзывам для Виталия Евгеньевича! Полностью с ними согласна. Очень приятный мужчина и отличный психолог, занятия у него полезны. Периодически буду обращаться.
25 липня '16 г.
Акредитований психотерапевт, лікар-психіатр, психолог
Викликати лікаря додому
Вітаю вас, дорогі друзі! З 2005 року я допомагаю людям справлятися з труднощами, які перешкоджають повноцінному життю. Я безперервно навчаюсь і підвищую свою кваліфікацію, розвиваю навички та компетентності у авторитетних фахівців Великобританії, США, Ізраїлю, України та Нідерландів. У своїй роботі я використовую тільки провідні МЕТОДИ ПСИХОТЕРАПІЇ, з доведеною клінічною ефективністю: Cognitive behavioural therapy, schema therapy, Emotionally Focused Therapy, Acceptance and Commitment Therapy, Mindfulness. Проблеми з якими я працюю: депресія, нав'язливі стани, тривога, напади паніки, фобії, розлади адаптації, соматоформні психосоматичні розлади, посттравматичний стресовий розлад і важкі емоційні травми, булімія, нервова анорексія, низька стресостійкість, акцентуйовані особистісні риси і розлади особистості, проблеми самооцінки, невпевненість, почуття нереалізованості і життєвого глухого кута, складності з усвідомленням цінностей і сенсу життя, сімейні проблеми, втрата близьких, важкі розставання, безсоння, порушення пам'яті і будь-які інші складності, які перешкоджають повноцінного життя.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація від 3 000 грн
Психотерапевт
Лікар Легенко Володимир Миколайович, психотерапевт. Займається терапією психологічних захворювань різної тяжкості. Проводить лікування по виведенню з ігрової, нікотинової, алкогольної та наркологічної залежності.
Запоріжжя пр-т Соборний, 135 р.Вознесенський
Психотерапевт, психіатр, психоневролог
Лікар працює з пацієнтами психоневрологічного профілю. Здійснює терапію депресії, неврозів, психопатії, тривожних розладів і панічних атак. Використовує методи гештальт-терапії, суггестивной і тілесно-орієнтованої терапії, роботу з психологічними блоками. Здійснює спостереження за пацієнтами в динаміці.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський
Психолог, сімейний психотерапевт
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням психосоматичних розладів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Працює над відносинами між батьками та підлітками. Лікує панічні атаки, фобії, підвищену тривожність та нервозність, депресію. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація тільки онлайн 800
Запоріжжя Незалежної України, 40 р.Вознесенський
Психолог, немедичний (гуманітарний) психотерапевт
Психолог, немедичний психотерапевт Жадан Тетяна Віталіївна проводить психологічне консультування, сімейну психотерапію та консультування, а також індивідуальне наставництво початківців психологів і психотерапевтів. Фахівець допоможе вирішити такі проблеми, як депресія, туга, смуток, пригніченість, підвищена дратівливість, панічні атаки, тривожні розлади, комплекси, нелюбов до себе, низька самооцінка, невпевненість та ін.
Психотерапевт
Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович спеціалізується на лікуванні хвороб психіки різних ступенів тяжкості. Надає консультації, в ході якої виявляє первинні проблеми психіки пацієнта, призначає сеанс або серію сеансів з метою відновлення психічного здоров'я людини до меж норми. Практикує психоаналіз, гештальт-терапію, екзистенціальну психотерапію. Проводить лікування алкоголізму і наркоманії шляхом кодування і гіпнозу, лікує розлад харчової поведінки за допомогою бесіди. Виводь з глибоких і затяжних депресій. Усуває хронічну втому нервової системи, неврози і інші тривожні стани. Практикує когнітивно-бихевиоральную терапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Психотерапевт
Доктор Лозанов Анатолій Борисович, психотерапевт. Проводить лікування фобій і неврозів, виводить з депресії, алкогольної і наркологічної залежності.
Запоріжжя пр-т Соборний, 135 р.Вознесенський
Психотерапевт, Нарколог
Доктор Азаров А. С., фахівець в області наркології і психотерапії. Лікує алкоголізм завдяки новаторським методам, проводить консультації і тренінги.
Невролог
Ординатор вищої категорії надає послуги відповідно до своєї спеціалізації, займається лікуванням і діагностикою лицьових болів нез'ясованого походження, остеопорозу, порушень кровообігу головного мозку. Використовує в своїй практиці медикаментозні, не медикаментозні і гомеопатичні методи лікування пацієнтів.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський
Психотерапевт
Доктор займається діагностикою та терапією депресій, нервозності, тривожності і фобій. Протягом 22 років успішно лікує енурез, алкоголізм і нікотинову залежність, коригує вагу. Проводить індивідуальні сеанси психотерапії.