Лікарі в Запоріжжі (Шевченківський район)

Я довго шукала клініку та хорошого лікаря, щоб позбутися варикозу. Судинний центр «АнгіоЛайф» обрала вивчивши їхній сайт, відгуки пацієнтів та відомості про лікарів. Після консультації у Волошина Олександра Миколайовича та проведеного ним УЗД вен – зрозуміла, що не помилилася. А після проведення процедури ендовенозної лазерної коагуляції на правій нозі – я в цьому просто впевнена. У центрі все ідеально чисто та красиво. Персонал уважний, доброзичливий та готовий допомогти. Процедура майже безболісна без розрізів і наркозу. Після її закінчення мене пригостили чаєм і відпустили додому. Велике дякую за професіоналізм Волошину Олександру Миколайовичу. Окрема подяка медсестрам Насті і Яні, які готували мене до процедури та допомагали вирішувати організаційні питання. Дякую «АнгіоЛайф Київ» за те, що ви є! Ви дуже потрібні і про вас маєте знати! Готуюсь до процедури ЕВЛК на лівій нозі.
30 листопада '-1 г.
Шаповал Наталія
"Операция без боли и крови?" " Нет, не может такого быть",- думала я. Я ошибалась до того времени, пока не обратилась в сосудистый центр "Ангиолайф". 7 ноября мне была проведена процедура РЧА ствола БПВ слева. Мой лечащий врач Волошин Александр Николаевич - просто волшебник. Спасибо Вам большое за внимание и профессионализм. Благодарю медсестричку Вику, которая готовила к процедуре, успакаивала, подбирала компресионный трикотаж. Оборудование клиники на высочайшем уровне. Доброжелательная атмосфера, чистота... Готовлюсь к лечению правой ноги. Рекомендую всем знакомым. ВЫ - ЛУЧШИЕ!!!
30 листопада '-1 г.
пациент
Александр Николаевич доктор, которому можно доверить свое здоровье и жизнь
01 вересня '19 г.
Михеенко Ирина
От своего стилиста узнала о флебологе Волошине Александре Николаевиче. Уж очень его мне рекомендовали как специалиста. По рассказам все абсолютно безболезненно и не страшно. Прислушалась, поехала ...сделали УЗИ вен нижних конечностей, назначили день проведения ЭВЛК. Конечно же волновалась хотя врач рассказал все досконально, но вот такие мы пугливые .... Сама процедура прошла быстрее чем я ожидала, а самое главное врач по ходу процедуры рассказывал каждое свое движение тем самым меня успокаивая, что никаких внезапных действий не будет. Я смотрела клипы по TV. Все прошло на высшем уровне. Всего один прокол кожи ну и пару синяков которые со временем пройдут и вена запаяна. СПАСИБО!!!!! Успехов вам и процветания !
25 серпня '19 г.
Судинний хірург, флеболог
Доктор спеціалізується в області флебологии і судинної хірургії. Лікує варикоз нижніх кінцівок, тромбози вен, аневризми судин, трофічні виразки. Проводить реконструктивні хірургічні втручання, спрямовані на відновлення магістрального артеріального кровотоку, Рентгенендоваскулярні операції, операції регионарной тромболітичної терапії. Виконує мініфлебектомію і пінну склеротерапію вен.
Консультація від 500 грн
Київ вул. Михайла Драгомирова, 14 А р.Печерський
Стоматолог-ортопед
Лікар Радчук Леонід Анатолійович, стоматолог-ортопед. Займається пломбуванням, чищенням і різними видами протезування зубів. Ставить коронки будь-якої складності.
Стоматолог-ортопед
Доктор Куніч Володимир Олегович, стоматолог-ортопед. Проводить консультації стоматолога-ортопеда. Займається лікуванням захворювань ясен. Здійснює бюгельне і мостовидне протезування зубів.
Стоматолог
Доктор Сиротенко Анастасія Сергіївна спеціалізується в області стоматології. Проводить консультації з питань профілактики і оптимального лікування захворювань порожнини рота. Займається лікуванням хвороб ясен і зубів, чищенням і відбілюванням зубів і т.д.
Терапевт, Кардіолог, Ревматолог
Лікар спеціалізується в області терапії, кардіології та ревматології. Лікує вроджені пороки серця, гіпертонічну хворобу, інфаркт міокарда, васкуліти, системні захворювання сполучної тканини і патології шлунково-кишкового тракту. Приймає пацієнтів з головними болями, частими запамороченнями, хронічною втомою, болями в грудях і в області шлунка.
Стоматолог-хірург
Лікар Брежнєв В. П., стоматолог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області амбулаторної хірургії. Надає консультаційні послуги з питань необхідності та оптимальних методів видалення зуба. Займається видаленням зубів, капюшона зуба і т.д.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург, спеціалізується в області амбулаторної хірургії. Проводить операції з видалення зубів (також і ретінірованних зубів), в тому числі зубів мудрості, капюшона зуба, кісти і т.д.
Психолог, немедичний (гуманітарний) психотерапевт
Психолог, немедичний психотерапевт Жадан Тетяна Віталіївна проводить психологічне консультування, сімейну психотерапію та консультування, а також індивідуальне наставництво початківців психологів і психотерапевтів. Фахівець допоможе вирішити такі проблеми, як депресія, туга, смуток, пригніченість, підвищена дратівливість, панічні атаки, тривожні розлади, комплекси, нелюбов до себе, низька самооцінка, невпевненість та ін.
Судинний хірург, флеболог
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних захворювань різної етіології походження. Займається лікуванням варикозного розширення вен, трофічних виразок, флебіту, тромбозу, судинних ушкоджень. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Приймає в плановому порядку.
Консультація від 500 грн
Київ вул. Михайла Драгомирова, 14 А р.Печерський
Стоматолог
Доктор Нестеренко Євгенія Олександрівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультаційні послуги. Проводить профілактику і лікування різних захворювань порожнини рота, в тому числі карієсу, флюсу, пародонтиту, пульпіту.