Онищенко Валерія Володимирівна

Офтальмолог
Доктор Онищенко Валерія Володимирівна спеціалізується в дитячій офтальмології, має першу лікарську категорію, є членом асоціації дитячих офтальмологів міста Запоріжжя. Проводить профілактичні огляди дітей, виявляє порушення зору на ранніх стадіях, призначає коригувальні процедури.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34 р.Вознесенський

Дмитро
Хочу висловити велику подяку лікарю Онищенко. Завдяки її професіоналізму мені вдалося швидко вилікуватись без ускладнень. Валерія Володимирівна добре знає свою справу!
04 травня '16р.
Валерия Владимировна хороший врач-офтальмолог, опытный. Понравилось, что внимательно выслушала, и при назначении лечения рекомендовала лекарства разной ценовой категории – у меня была возможность выбора.
У нас сложная ситуация, но доктор Валерия Владимировна нам очень помогает. Оцениваю работу доктора на 10 из 10.

• Запорізький державний медичний університет (1988 р.).
Є член Асоціації дитячих офтальмологів та учасником науково-практичних конференцій.