Психіатри в Запоріжжі

Консультація психіатра в кліниці «Кабінет психіатра, психотерапевта, психолога Карцева А. В.» 3000
Нина
У меня брат проходил лечение у Юлии Викторовны. Доктору пришлось потратить на него много времени, но все же удалось ему помочь. Она целеустремленный и надежный врач.
29 липня '16 г.
Надежда
Только начался курс лечения под руководством Юлии Викторовны, а уже наблюдаю прогрессивные изменения. Она добрый, чуткий и компетентный врач, я уверена что она мне поможет.
21 вересня '16 г.
Мать лечилась у Анны Валентиновны и сейчас регулярно консультируется у нее. Мы все довольны отношением и результатами лечения.
21 травня '16 г.
Максим
Анна Валентиновна не только психотерапевт высокого класса, но и чуткая и внимательная женщина. Очень приятно, когда пациент уверен, что доктор заботится о нем и стремится оказать максимально посильную помощь. Спасибо!
07 серпня '16 г.
Когда отдаешь 300 грн за прием, надеешься на то, что врач тебе поможет. А не будет при тебе отвечать на телефонные звонки. После 2х таких сеансов стало понятно, что нужно искать другого врача.
23 березеня '17 г.
Акредитований психотерапевт, лікар-психіатр, психолог
Викликати лікаря додому
Вітаю вас, дорогі друзі! З 2005 року я допомагаю людям справлятися з труднощами, які перешкоджають повноцінному життю. Я безперервно навчаюсь і підвищую свою кваліфікацію, розвиваю навички та компетентності у авторитетних фахівців Великобританії, США, Ізраїлю, України та Нідерландів. У своїй роботі я використовую тільки провідні МЕТОДИ ПСИХОТЕРАПІЇ, з доведеною клінічною ефективністю: Cognitive behavioural therapy, schema therapy, Emotionally Focused Therapy, Acceptance and Commitment Therapy, Mindfulness. Проблеми з якими я працюю: депресія, нав'язливі стани, тривога, напади паніки, фобії, розлади адаптації, соматоформні психосоматичні розлади, посттравматичний стресовий розлад і важкі емоційні травми, булімія, нервова анорексія, низька стресостійкість, акцентуйовані особистісні риси і розлади особистості, проблеми самооцінки, невпевненість, почуття нереалізованості і життєвого глухого кута, складності з усвідомленням цінностей і сенсу життя, сімейні проблеми, втрата близьких, важкі розставання, безсоння, порушення пам'яті і будь-які інші складності, які перешкоджають повноцінного життя.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація від 3 000 грн
Психотерапевт, психіатр, психоневролог
Лікар працює з пацієнтами психоневрологічного профілю. Здійснює терапію депресії, неврозів, психопатії, тривожних розладів і панічних атак. Використовує методи гештальт-терапії, суггестивной і тілесно-орієнтованої терапії, роботу з психологічними блоками. Здійснює спостереження за пацієнтами в динаміці.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський