Андрологи в Запоріжжі

Николай Петрович
Хочу выразить благодарность врачу Кремсарь Евгению Александровичу за лечение. Простатит долгие годы был моей проблемой! Был на приёме уже у многих врачей, но таблетки и массаж не давали стойкого и быстрого результата. После первой процедура ударно-волновой терапии я почувствовал облегчение при мочеиспускании, и значительно улучшилось ощущения в общем. Буду советовать его всем своим друзьям!
Александр
Хочу сказать большое спасибо Евгению Александровичу за лечение! Уже несколько лет меня мучила проблема "мужского здоровья". Врачи в поликлинике и больнице выписывали различного рода таблетки, которые не давали устойчивого эффекта. Я всё списывал на возраст, и жил с мыслью что с возрастом у всех нарушается эрекция. НО!!!! Поход к Евгению Александровичу вернул мне радости секса. Благодаря современному подходу к лечению проблема была решена быстро и без особых усилий! Уже после 3 сеанса процедур я почувствовал как ко мне возвращается "мужская сила". Огромная благодарность от меня и моей супруги!
Геннадий
Очень комфортный кабинет, удобное расположение. Приятная атмосфера и хороший персонал, индивидуальный подход к пациентам. Очень радует что в Запорожье есть возможность лечиться на современном оборудование и в комфортных условиях.
Алёна Викторовна
Евгения Александровича нам с мужем порекомендовали друзья, когда узнали, что мы планируем беременность безуспешно уже 2 года. Были у многих врачей, пробовали различные методы лечения. Доктор на приёме выявил проблему у супруга. Назначил ударно волновую терапию - эффект не заставил себя долго ждать. Беременность наступила через месяц после окончания лечения. Мы были на седьмом небе от счастья.
Роман
8 лет страдал от хронического простатита, делал массажи, пил антибиотики – ничего не помогало! Когда болезнь начала влиять на потенцию я думал, что мне уже ничего не поможет. Друг рассказал про новый метод лечения – ударно-волновую терапию! Проходил курс терапии в частном кабинете Евгения Александровича, уже 4 месяца простатит не напоминает о себе! Спасибо врачу.
Уролог, андролог
Горбатий Святослав Миколайович є практикуючим хірургом урологом-андрологів c 10 річним досвідом лікування урологічних захворювань. Є дійсним членом Європейської та Української асоціації урологів-андрологів. Доктор приймає щорічна участь в науково-практичних конференціях за урологічної і андрологічної тематиці з підвищенням кваліфікації та оволодінням нових методик в діагностиці, профілактиці та лікуванні. Публікує наукові статті та рекомендації по тематиці лікування простатиту і еректильної дисфункції, лікування синдрому хронічної тазової болі по своїй новаторській методиці без аналогів в Запоріжжі.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Уролог, Андролог
Лікар спеціалізується в області урології та андрології. Займається виявленням і терапією патологій сечостатевої системи. Володіє спектром малоінвазивних хірургічних втручань в урології. Лікує хворобу Пейроні, еректильну дисфункцію і інші урологічні захворювання. В ході лікування використовує сучасне швейцарське обладнання та новітні терапевтичні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Запоріжжя вул. Незалежної України, 68 А р.Вознесенський
Уролог
Лікар-уролог спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам, що страждають виразкою шлунка, недугами, пов'язаними з сечокам'яною хворобою, безпліддям (чоловіки) і передміхуровою залозою, усуває вроджені аномалії сечостатевої системи. Проводить консультації щодо подальшого попередження загострень і призначає необхідні процедури.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський
Уролог, андролог
Лікар спеціалізується на консервативному та хірургічному лікуванні урологічних патологій. Щорічно проводить сотні урологічних операцій. Виконує естетичні операції та протезування статевого члена при імпотенції. Лікує цистит, еректильну дисфункцію, аденому простати, простатит, сечокам'яну хворобу, пієлонефрит та уретрит.
Уролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з урологічними захворюваннями. Виконує малі урологічні операції. Проводить бужування уретри, цистоскопію та уретроскопію. Лікує запальні патології сечової системи у жінок та сечостатевої системи у чоловіків. В роботі використовує сучасні методики.
Консультація от 250
Запоріжжя вул. М. Гончаренка, 13 А р.Вознесенський
Реабілітолог, остеопат, масажист
Лікар проводить сеанси остеопатії, краніо-сакральної терапії, біо-енергетичний апаратний масаж тіла (з ефектом, подібним до акупунктури, масажу гуаша, туйну, моксо- і вакуумної терапії), остеопатичний лімфодренажний масаж, скульптуруючий масаж, скульптуруючий масаж.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12 р.Дніпровський