Михайленко Надія Вікторівна

Офтальмолог
Лікар-офтальмолог, магістр медицини, є членом суспільства дитячих офтальмологів України. Володіє методами мікрохірургії ока, оптичної корекції зору. Проводить консультативні заходи, займається профілактикою ускладнень після проведення хірургічних втручань.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34 р.Вознесенський

Виктор
Рекомендую этого врача. Надежда Викторовна, спасибо Вам.
Геннадий
Михайленко настояний профессионал своего дела. Вежливая, грамотная, приятная. Назначенное Надеждой мне лечение было эффективным и недолгим.
Валерий
Сына на консультацию к Михайленко привозил, а потом же она и курировала его лечение. Доволен результатами, все дополнительные рекомендации доктора и советы пригодились для быстрого выздоровления.

• Запорізький державний медичний університет (2012 р.);
  • Інтернатура та магістратура при кафедрі офтальмології ЗДМУ (2014 р.).

• Курси тематичного удосконалення лікарів на тему «Мікрохірургія ока методами імплантації штучного кристалика та факоемульсифікації» при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (2015 р.).

Участь в товариствах

• Член товариства дитячих офтальмологів України.