Сторінка 15. Лікарі в Києві (метро Вокзальна)

О.
Дуже вдячна лікарю ортопеду-травматологу Бондарь (ім"я по-батькові, нажаль не запам"ятала) за консультацію і спокійне і уважне ставлення до моєї дитини та її проблем (консультація 18.12.2018 р.). За можливості, прошу відзначити даного працівника
19 грудня '18 г.
Лиза
Ольгу Геннадиевну мне рекомендовала подруга. Теперь, после знакомства с доктором Бондаренко, я тоже буду ее пациенткой. Мне понравилось как Ольга Геннадиевна вылечила мне кровоточивость десен, какие методики лечения она использовала. Видно, что практический опыт у доктора большой и ему можно смело доверять.
20 лютого '17 г.
Александр Валентинович проводил операцию племяннику. Врач очень хороший, знает свое дело.Операция прошла отлично и без последствий. Ребенок уже здоров. Спасибо Александру Валентиновичу за оказанную помощь и профессионализм.
13 лютого '17 г.
Катерина Ч.
Олександр Валентинович оперував мого сина. Нам дуже пощастило, що потрапили саме до цього хірурга. Дуже дякую йому за чуйність і його золоті руки. Все пройшло добре, без ускладнень. Син йде на поправку.
15 грудня '16 г.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, Пародонтолог
Стоматолог першої кваліфікаційної категорії здійснює ендодонтичне і всі види ортопедичного лікування. Лікує хвороби ясен, каріозні поразки. Встановлює імпланти і протези, виконує мікропротезування. Застосовує вектор-терапію, використовує сучасні розробки в галузі реставрації зубів.
Дитячий хірург, дитячий ортопед
Спеціальність лікаря - хірург. Надає послуги з лікування захворювань хірургічним методом, спеціалізується на екстреній хірургії, дитячої урології, неоперативне лікуванні патологій у дітей. Закінчив Донецький національний медичний університет ім. М.Горького.
Консультація от 580 грн.
Терапевт, Сімейний лікар
Лікар терапевт. Надає послуги з ведення і лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, органів дихання, виконує розшифровку ЕКГ, рентгенснімков.
Консультація от 580 грн.
Акушер-гинеколог, Гинеколог, Репродуктолог
Лікар - акушер-гінеколог, репродуктолог, фахівець в області вирішення проблем безпліддя і невиношування вагітності (репродуктолог), займається лікуванням в області ендокринної гінекології, лікування запальних захворювань органів малого таза, гірудотерапії в гінекології, патології шийки матки, ведення вагітних високої групи перинатального ризику. Володіє класичними і малоінвазивними методиками хірургічного лікування органів малого таза, УЗД в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог надає послуги з лікування полікістозу яєчників, кісти яєчника, міоми матки, лікування запальних захворювань консультує.
Невролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії неврологічних патологій. Приймає пацієнтів з болем в області хребта та шиї, головним болем, онімінням кінцівок, частими запамороченнями та шумом у вухах. Лікує остеохондроз, міжхребцеві грижі, головний біль напруги, наслідки інсультів, неврастенію, вегето-судинну дистонію, міжреберну невралгію та інші хвороби.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, має вищу кваліфікацію, проводить діагностику і лікування хвороб носоглотки, вуха і верхніх дихальних шляхів. Спеціалізується на виявленні патологій запального, травматичного та інфекційного характеру, надає хірургічну допомогу пацієнтам. Спеціалізується на лікуванні ЛОР-органів у дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Акушер-гінеколог
Доктор Ковальчук Л. О. спеціалізується на лікуванні захворювань гінекологічного профілю. Здійснює терапію вагініту, кандидозу, ендометриту, ерозій та інших патологій репродуктивної системи жінки. Застосовує методи кольпоскопії, проводить профілактичні огляди.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Кардіолог
Кардіолог надає послуги з лікування вродженого пуття серця. Займається проведенням ритмокардіографії, сцинтиграфії міокарда, електрокардіографії.
Київ вул. Жилянська, 69/71 м.Вокзальна135м.Олімпійська1914