Шаповалов Ігор В'ячеславович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Лікар-отоларинголог, має вищу кваліфікацію, проводить діагностику і лікування хвороб носоглотки, вуха і верхніх дихальних шляхів. Спеціалізується на виявленні патологій запального, травматичного та інфекційного характеру, надає хірургічну допомогу пацієнтам. Спеціалізується на лікуванні ЛОР-органів у дітей.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921

Алекс
У Игоря Вячеславовича я выравнивал носовую перегородку по какой-то новой методике. Короче, все получилось отлично, дышать стало намного легче. Спасибо!
Мирослава
Удалял аденоиды у моей дочки. Я всем довольна. И с ребенком нашел общий язык, и операцию провел отлично. Все наши ангины теперь в прошлом. Спасибо Игорю Вячеславовичу!
Олена Орестівна
Уважній фахівець, допоміг моїй дитині. Дякую!
Мила
Понравилось отношение на приеме, сразу видно, когда человек работает на совесть!

• 1994 p. — Харківський національний медичний університет, лікувальний факультет;
  • 1997 р. — інтернатура за спеціальністю «Отоларингологія» при Харківській медичній академії післядипломної освіти.

• 2009 p. — курси на базі Військової медичної академії;
  • 2010 р. — курси «Дитяча отоларингологія», Охматдит, м. Київ;
  • 2014 p. — курси на базі Військової медичної академії.

• Член суспільства отоларингологів і пластичних хірургів;
  • Член Асоціації ЛОР-лікарів України.

Лікар-отоларинголог надає послуги:

• ріноспетопластіка;
  • видалення мигдалин;
  • видалення аденоїдних вегетацій;
  • видалення поліпів;
  • ендоскопія ЛОР органів;
  • видалення сірчаних пробок;
  • видалення сторонніх предметів тощо.

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• ларингіт та інші.
Схожі спеціалісти:
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Отоларинголог (дорослий і дитячий), Сурдолог, Слухопротезист
Отоларинголог, фоніатр, отохірурги, пластичний хірург