Вітаком (VitaCom), діагностичний центр

8.1
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Київ, вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
Пн — Пт: 08:00-20:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії «Вітаком Діагностика». Високий професіоналізм докторів і обслуговуючого персоналу робить максимально швидкими та якісними наступні діагностики:

• обстеження з контрастним посиленням і без нього
  • визначення кальцієвого індексу
  • віртуальна бронхоскопія

Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин. Вся процедура, що включає безпосередньо проведення томографії, обробку та видачу отриманих результатів, а також постановку правильного діагнозу досвідченими рентгенологами, не перевищує 2-х годин. Існує можливість видачі пацієнтові запасного диска і плівки зі знімком, а також відправки результатів дослідження на адресу електронної пошти.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Вітаком (VitaCom), діагностичний центр, вартість послуг:

• Дуплексне сканування артерій і вен верхніх кінцівок 800
  • КТ придаткових пазух носа (плівка, опис) 1 200
  • КТ шийного відділу хребта з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ грудного відділу хребта з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ поперекового відділу хребта з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ крижово-куприкового відділу хребта з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • КТ органів грудної клітини з 3D реконструкцією (плівка, опис) 1 200
  • УЗД нирок з доплерографією ниркових судин 450
  • УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози 400
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 600
  • Добове моніторування артеріального тиску 480
  • Друга думка провідного лікаря-радіолога у вузькій області "ВіРАД" США, сертифікованого Американською Радою (опис) 3 600
  • Друга думка провідного лікаря-радіолога у вузькій області з України (опис) 1 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Супер доктор!!! Тщательный опрос перед КТ ОГК, выяснение всех жалоб. В итоге: описание до мельчайших подробностей всех проблемных участков. Настоящий профи!
Кирилл
Все просто отлично.Нужно было сделать срочно кт сустава, разобраться, что к чему.
Лактионова Зинаида
Делала два раза КТ с контрастом.Увидели второй ТО,что не смогли увидеть вторые руки в НАР.Скидку за билет сделали и за повторное к ним обращение,за что благодарна !
Вера Николаевна
Обращалась к Светлане Владимировне за помощью. Очень внимательная и приятная женщина, нашла сразу нужный подход. Рада, что попала к такому специалисту. Все объясняет, все понятно. Большая благодарность доктору за ее работу.
Вадим
Обследование делал первый раз, порекомендовали именно этого специалиста. Результатом я доволен, работа налажена. Мне сразу все рассказали, объяснили что и как, чтобы я не нервничал. Сканирование провели быстро, а бумаги с результатом отдали на руки тоже быстро. Конечно, процедура дорогая, но зато все, что нужно знать врачу, написано в заключении.
Виталий Петрович
Обращался за помощью к этому врачу, результатом доволен. Обследование прошло быстро, хотя я волновался. Но доктор успокоил, объяснил как мне лечь, чтобы все сразу получилось. Сразу видно профессионал с опытом. И снимок был готов быстро, не пришлось долго ждать. Рекомендую.
Анджелина
Прекрасный специалист
29 квітня '17р.
Быстрая диагностика, результат я получила сразу после проведенного исследования. Выбором врача довольна.
Дарья
26 квітня '17р.
Действительно квалифицированный специалист. Мой лечащий доктор остался доволен качеством полученного результата исследования.
Илона
06 квітня '17р.
Процедура прошла быстро. В целом я довольна. Спасибо.
Евгения
05 квітня '17р.
Внимательный и грамотный доктор. Исследование провел быстро. Я довольна своим выбором.
Валерий
04 квітня '17р.
Описание снимков и качество сканирования (по оценке моего лечащего врача) просто превосходные. Переделывал КТ т.к. прежние снимки не дали результата. Спасибо, нужно было не экономить, а сразу к Вам обратиться!
03 квітня '17р.
Провела исследование быстро и качественно. Я довольна свои выбором и, при необходимости, буду обращаться только к Софье Васильевне.
Иван
Исследование провел очень быстро, сразу по окончанию выдал на руки заключение. Хороший доктор. Мне все понравилось.
Хороший диагност. Рекомендую ее как квалифицированного специалиста.
Соня
Хороший врач. Необходимое исследование провела быстро. Мне все понравилось.
Лида
Грамотный диагност. Я проходила у него КТ брюшной полости. Перед проведением исследования доктор все подробно объяснил, а после я получила заключение с подробным описанием полученных результатов.
Настя
Анна Сергеевна делала мне КТ поджелудочной железы. Врач внимательная и приятная. Провела все довольно быстро. Перед исследованием объяснила, что и для чего будет делать. Я довольна выбором врача.
Ксения
Обязательно обращусь еще!
Кирилл
Эффективная диагностика. Приемом доволен!
Александр
Хочу выразить благодарность персоналу центра за хорошую работу!
Денис
Проходил томографию, диагноз подтвердился, сейчас прохожу лечение!
Тоня
Удобно, качественно, доступно!
Александр евгеньевич
Сделали мне рентген колена. Никаких проблем не возникло, без очереди, безболезненно. Дали дельные советы и рекомендации!Что очень приятно!!!Спасибо!)
Приемом довольна. Приятный коллектив.
Только положительные отзывы!!!

• Радіолог
очистити

Пропозиції клініки

Пакет УЗД
Витаком Диагностика предлагает пакет диагностический пакет для женщин.

580 грн
Пакет УЗД
Витаком Диагностика делает комплексное предложение по УЗД для мужчин.

480 грн
Пакет УЗД
Витаком Диагностика рекомендует пакет услуг по диагностике работы органов ЖКТ и щитовидной железы.

430 грн
Пакет УЗД
Витаком Диагностика рекомендует пройти урологический комплекс УЗД.

350 грн
Пакет УЗД
Витаком Диагностика рекомендует пройти комплексное гинекологическое УЗИ.

350 грн
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Н: 08:00-13:00
У Діагностичному центрі «Дніпроолаб» по вул. Тростянецька проводиться взяття біологічного матеріалу дітям та вагітним жінкам.
Відділення клініки «Оксфорд Медікал» на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича) м. Васильківська9 3
7,6
Лабораторно-діагностичний центр “Омега-Київ” працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00