Білоус Ігор Валерійович

Рентгенолог
руководитель клиники
Доктор Білоус Ігор Валерійович проводить рентгенівські дослідження пацієнтів. Метою діагностики є своєчасне виявлення різного роду патологій на різних ділянках людського тіла. Доктор аналізує отримані дані і видає попередній висновок, на основі якого буде здійснюватися постановка діагнозу лікарем. У підпорядкуванні фахівця знаходиться сучасне обладнання, для здійснення різних методів рентгенології.

Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513

Анджелина
Прекрасный специалист
Илона
06 квітня '17р.
Процедура прошла быстро. В целом я довольна. Спасибо.
Лида
Грамотный диагност. Я проходила у него КТ брюшной полости. Перед проведением исследования доктор все подробно объяснил, а после я получила заключение с подробным описанием полученных результатов.

• 1999 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;
  • Спеціалізація з рентгенології проходив на базі НМАПО імені П.Л. Шупика.

• 2011 р. — курс навчання основам сучасної нейрорадіології в Московському національному дослідницькому інституті нейрохірургії ім. М.M. Бурденко РАМН.

• Член Європейської асоціації радіологів (ESR);
  • Член Північноамериканської радіологічної асоціації (RSNA).