Беліченко Олена Олександрівна

Кардіолог, Дитячий кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Дитячий лікар. Спеціалізується в області кардіології. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: діагностика вроджених вад серця і ревматичних захворювань у дітей, а також амбулаторне лікування та спостереження дітей і підлітків. Лікар проводить діагностику і лікування захворювань серцево-судинної системи (порушень ритму, артеріальної гіпертензії), ІХС, гіпертонічної хвороби, вад серця, міокардитів, хронічної серцевої недостатності.

Прекрасный доктор! У моего сына страх перед врачами после неудачного лечения зубов. Елена Александровна смогла найти подход, успокоила, насколько это было возможно. Я очень благодарна за такой творческий подход!
Александра
27 квітня '17р.
Когда болен твой ребенок, жизнь превращается в одни переживания и теряет свой интерес. Постоянные походы по врачам и ожидание хорошего результата. Нам очень помогла Елена Александровна. Она приложила все усилия, знания для выздоровления моей дочери. Имы достигли хорошего результата. Хочу выразить благодарность ей за ее доброту, сострадание и профессионализм.
Доктор очень хорошая. С ребенком подружилась сразу. Провела осмотр, назначила исследования. К счастью, у нас все хорошо, но на консультации к Елене Александровне теперь будем приходить регулярно, хотя бы для того, чтобы получить действительно толковые рекомендации.

• 2000 р.- Донецький державний медичний університет ім. М. Горького;
  • 2008 р. — клінічна ординатура з кардіології на базі «Інституту невідкладної та відновлюваної хірургії ім. В. К. Гусака, м. Донецьк.

• 2004 р. – спеціалізація з кардіології;
  • 2015 р. — спеціалізація з дитячої кардіоревматології;
  • 2016 р. — спеціалізація з УЗД серця;
  • 2018 р.- стажування в НДІССХ ім. М. Амосова.