Кравченко Антоніна Валентинівна

Терапевт
Лікар вищої категорії
Доктор Кравченко Антоніна Валентинівна має вищу категорію кваліфікації в галузі загальної терапії. Надає послуги консультації та профілактичних оглядів. Виписує рекомендації відповідно до індивідуальних показників стану здоров'я пацієнта. Лікує ГРВІ, грип, гастрити і коліти, гіпертонію, алергічні реакції у вигляді астми і висипань. Діагностує хвороби, призначає лікування або, за показаннями, пише висновок і дає направлення до відповідного вузькопрофільного фахівця.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921

Дмитрий
На консультации сразу же провела предварительную диагностику и сумела заметить малые симптомы, имеющие важное значение для правильного диагноза. Так бы еще долго наверно лечился совсем от другого. Хороший врач, спасибо
Сергей
Продиагностировала мое состояние, выписала направление. Лечился уже у другого специалиста, но от работы Антонины Валентиновны осталось исключительно хорошее впечатление
Василий
Хороший специалист, вежливая и приветливая. Побольше бы таких врачей!

Лікар-терапевт надає послуги

• консультація;
  • приватний прийом;
  • огляд;
  • діагностика;
  • призначення лікування.

Лікар займається лікуванням захворювань

• ГРВІ, ОРЗ;
  • запальні процеси в легенях;
  • порушення серцево-судинної системи;
  • захворювання шлунку;