Сторінка 18. Лікарі в Києві (метро Площа Українських героїв)

Олеся
Марія Євнегівна робила мені шліфовку обличчя. Яка я рада, що потрапила саме до неї! Шкіра після вугрів - то я комплексувала, а тепер милуюся на дзеркало! Дякую!!!
30 листопада '-1 г.
Получила качественную и подробную консультацию о состоянии своего сердца. Врач понравилась очень. Всем рекомендую.
09 грудня '16 г.
Хороший, приятный человек, грамотный специалист. Рекомендую.
25 червеня '16 г.
Игорь Васильевич
Ольга Александровна вылечила боль в сердце, теперь я здоров!
30 травня '16 г.
Кардіолог, терапевт
Лікар Бобровська Ольга Олександрівна спеціалізується у лікуванні кардіологічних захворювань, сімейній медицині, успішно пройшла атестацію на вищу лікарську категорію. Веде хворих з порушеннями роботи серця, судинні патології, підвищеним і зниженим артеріальним тиском, у своїй роботі застосовує методи ЕКГ, добового моніторування, ЕхоКГ.
Косметолог-дерматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці реакцій шкірних покривів на зовнішні чинники, збудників алергічних реакцій. Займається лікуванням захворювань шкіри, нігтів і волосся. Спеціалізується на терапії дерматиту, екземи, кропив'янки. Проводить відновлювальні процедури, робить омолоджуючі маски. Розробляє індивідуальні схеми по відновленню шкірних покрив.
Стоматолог-терапевт
Лікар надає широкий спектр послуг у напрямку терапевтична стоматологія. Займається діагностикою та лікуванням карієсу, патологій пародонту, наданням швидкої стоматологічної допомоги. Виконує естетичну реставрацію зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація бесплатно
Трихолог, косметолог
Лікар-косметолог, трихолог, проводить прийом пацієнтів, виконує всі види косметологічних послуг. Володіє техніками масажу тіла, вакуумно-роликового масажу, контурної пластики, биоревитализации. Виконує косметологічні ін'єкції, займається лікуванням захворювань шкіри голови, алопеції.
Нарколог, психіатр, лікар невідкладних станів, озонотерапевт
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює ведення пацієнтів з психічними розладами та залежностями. Проводить консультації на дому. Спеціалізується на наданні невідкладної допомоги, реабілітації та психокорекції пацієнтів. Займається кодуванням від залежностей, озонотерапією. Лікує панічні атаки, отруєння алкоголем і наркотиками, маніакально-депресивний психоз.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 2000 грн.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-акушер-гінеколог, репродуктолог, проводить консультації пацієнтів з питань здоров'я жіночої репродуктивної системи. Володіє навичками ультразвукової діагностики органів малого таза. Проводить підготовку до ЕКЗ. Надає консультативну допомогу під час вагітності. Займається лікуванням різних захворювань шийки матки, ендометріозу, ЗПСШ, неспецифічних запальних процесів. Консультує з питань гормональної контрацепції, клімаксу, порушень менструального циклу.
Дерматовенеролог, кінезіотерапевт, нутріціолог, дієтолог
Лікар проводить діагностику захворювань шкіри та волосяного покриву, застосовує мезотерапію, плазмоліфтинг для лікування. Також використовує голкорефлексотерапію та остеопатію, кінезіотерапію для лікування широкого спектру захворювань.
Ортопед-травматолог
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Пластичний хирург
Лікар-пластичний хірург вищої категорії. Спеціалізується в області лазерної хірургії (ліпосакція, інтимна пластика, блефаропластика, видалення новоутворень доброякісних), ін'єкційних методик (контурна і об'ємна пластика, Диспорт, Ботокс), а так само на биоревитализация, біорепарація.
Гомеопат, педіатр
Доктор Колпакова Ірина Олександрівна спеціалізується в області лікування дітей методами класичної гомеопатії. Приймає і консультує пацієнтів, призначає курси терапії, здійснює контроль результатів. Займається лікуванням ГРВІ, алергічних реакцій, розладів травного тракту, інфекційних хвороб, запальних процесів ЛОР-органів.