Лікарі алергологи в Києві (метро Площа Українських героїв)

Наталія
Прекрасний лікар - за незрозумілими для мене ознаками поставила підозру на гайморит, який підтвердився рентгеном Лікування, призначене лікарем, було максимально лайтове й дієве
30 листопада '-1 г.
Сергій
Хороший прийом, я зміг вчсно звернутися у клініку та отримати хорошу і повну консультацію, також треба відзначити швидку організацію медикаментів, дякую
22 серпня '18 г.
Очень доброжелательная и приятная врач, и просто замечательный человек! Я была приятно удивлена отношению к пациентам.
24 листопада '18 г.
Дуже чуйні лікарі
09 грудня '18 г.
Терапевт, сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар загальної практики надає кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу в усіх випадках захворювань (ГРВІ та різні простудні захворювання, хвороби серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, неврологічні проблеми і т. д.). Визначає і застосовує об'єктивні методи обстеження
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Алерголог, Пульмонолог, Педіатр
Лікар педіатр, алерголог вищої категорії професійної кваліфікації, надає послуги в діагностуванні і лікуванні пацієнтів в умовах стаціонару. Спеціалізується на терапії алергічних патологій (алергічного Реніта, алергічної бронхіальної астми) і імунодефіцитних станів. Допомагає пацієнтам в лікуванні бронхіту, ГРВІ, пневмонії, грипу, кору, краснухи. Замкова Лариса Василівна має великий досвід в лікуванні гастриту, кон'юнктивіту, екземи і сінної лихоманки.
Алерголог
Дитячий алерголог. Веде консультативний прийом алерголога для пацієнтів з народження до 18 років. Займається діагностикою та лікуванням алергій, в тому числі алергічного риніту і бронхіальної астми. Олена Станіславівна є головним районним фахівцем з дитячої алергології в м.Києві, постійним учасником Школи дитячих алергологів м.Києва, а також конгресів з алергології та педіатрії.
Алерголог