Астра Дент (Astra Dent), стоматологія на Льва Толстого

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Astra Dent (Астра Дент) на Льва Толстого — це медичний заклад, який надає широкий спектр послуг в сфері відновлення та лікування зубів. Основні послуги, що надаються клінікою: лікування, імплантація та протезування зубів. Лікарі-стоматологи використовують у своїй роботі новітнє обладнання, що дозволяє провести лікування безболісно та якісно.

Астра Дент (Astra Dent), стоматологія на Льва Толстого, вартість послуг:

• Пакет глубокий карієс 2 330
  • Пломба, середній карієс 1 180
  • Пломба, глибокий карієс 1 420
  • Відбілювання зубів інтрадентальне, 1 відвідування 260
  • Відбілювання зубів екстрадентальне, домашнє, курс лікування з капами, 4 шприци, I кат. 5 940
  • Відбілювання зубів системою "XtraBoost", 1 відвідування, 1 щелепа 3 240
  • Лазерне відбілювання зубів 9 240
  • Професійне відбілювання зубів системою Beyond Polus Advanced, 2 щелепи 5 400
  • Чищення із застосуванням ультразвукового скалера, 1 щелепа 610
  • Чищення із застосуванням апарата Air flow, 1 щелепа 690
  • Комбіноване чищення: ультразвук, полірування, 1 щелепа 700
  • Комбіноване чищення: ультразвук, Air flow, 1 щелепа 840
  • Комбіноване чищення: ультразвук, Air flow, полірування, 1 щелепа 1 140
  • Чищення із застосуванням апарата Air flow дрібнодисперсійним порошком з гліцином, 1 щелепа 1 020
  • Обробка одноканального кореневого каналу 840
  • Видалення зуба багатокореневого 1 000
  • Видалення зуба атипове 1 320
  • Видалення зуба ретинованого чи зуба мудрості 3 500
  • Ультразвукове видалення зуба 2 220
  • Лазерне лікування хронічної тріщини губи, герпесу, афт, стоматиту, мукозиту та переімплантиту, 1 сеа 860
  • Обробка лазером пародонтальних кишень, 1 щелепа 1 350
  • Активація брекет-системи 530
  • Активація металевих лігатур 260
  • Капа від бруксизму 4 620
  • Супровід після наркозу, 1 година 1 200
  • Анестезіологічний моніторинг під час стоматологічного лікування, 1 година 3 000
  • Лікування під загальним знеболенням кожна година 3 800

Дуже добре
татьяна
доверяю
Юля
Боліли зуби, купу стоматологів обійшла, всі або руками розводили, або після "лікування" ще гірше ставало. А тут провели повне дослідження, сказали що і як і чому нічого до того не допомагало. Полікували, тепер все чудово! Нарешті я звільнилася відцього страшного болю
Яна
Очень опытный и корректный доктор. Составлен план лечения
Шикарний лікар, розповідає тільки правду, та все по суті. Рекомендує дійсно ефективне лікування. Процедури проводить швидко та ефективно. Я вже не вперше на прийомі. І завжди задоволена. Обов'язково буду звертатися і рекомендувати.
Лікар дуже докладно все пояснив та відповіла на всі мої запитання. Спеціаліст на європейському рівні кваліфікації. Я обрала лікаря для своєї дитини! Тепер будемо лікуватися лише у Ольги Миколаївни. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо!
Вероніка
Відмінний лікар. Максимально уважне ставлення і високий рівень професіоналізму. Прийом пройшов у добродушній обстановці. Все детально розповіла та пояснила для чого кожна з маніпуляцій. В подальшому буду йти тільки до неї. Дякую !
Ірина
Все було чудово. Спасибі, що є такий лікар як Ольга Миколаївна. Вона дуже кваліфікований фахівець. Видно, що підходить до справи серйозно. Немає ніякого обману. Моєму синові також дуже сподобалося. Я задоволений. Прийдемо ще!
Діна
Він не просто людина, яка машинально все робить, а лікар який вміє думати, розмірковує в процесі і знаходить причину хвороби, це сподобалося. Мені на місці зробили рентген, все оперативно, якісно та кваліфіковано. Це величезний плюс
Світалана
Лікар стикався з багатьма ситуаціями, швидко і кваліфіковано визначає, в чому проблема, причини і як з нею боротися. Тут цілком адекватні ціни, як для приватної клініки, конкурентоспроможні і навіть нижче, ніж в деяких інших схожих закладах.
Вероніка
Потрібно було терміново зробити чистку зубів, обдзвонила багато клінік, але у всіх було зайнято. Зателефонувавши в клініку "Астра Дент", мені відразу ж призначали на найближчу дату. Чищення зубів мені сподобалася, записалася ще й на відбілювання.
Едуард
Одна з найкращих лікарів стоматологів у яких я був за все своє життя. Дуже дякую Вам за Вашу працю. Всім рекомендую!
Юрий
Внезапно ночью сильно разболелся зуб, утром помчался в клинику. К Анне Олеговне попал по рекомендации знакомой. Я могу с уверенностью сказать, что Анна Олеговна — отличный специалист. Она быстро локализовала проблему, вскрыла корневые каналы, удалила нерв и назначила полоскание. На втором приеме запломбировала зуб. Спасибо!
Валерія
З дитинства маю проблему з передніми зубами, вони криві і некрасиві. Хочу, щоб моя посмішка була чарівною. Звернулася до "Астра Дент", щоб поставила мені красиві і білосніжні імпланти зубів. Вся процедура пройшла успішно. Дякую у мене тепер посмішка на мільйон.
Потрібно було терміново видалити зуб мудрості. Пошукав по інтернету, хто в нашому місті зможе видалити зуб. Натрапив на Астра Дент. Записався на консультацію, яка виявилася безкоштовна. Видалення зуба мудрості пройшло успішно.
Михаил
Отличный врач. Все быстро, чётко, профессионально. 1.5+1часа в кресле, но не чувствовал себя измучаным. Больше спасибо.
Катя
Нарешті знайшла лікаря , якому довіряю на всі 100. Дуже професійно і відповідально виконує свою роботу . Рекомендую !
Олег
09 травня '17р.
Очень хороший специалист! Рекомендую!
Кристина
04 квітня '17р.
Приятный доктор. Необходимое лечение провел очень качественно. Я рада, что не ошиблась в выборе доктора)
Екатерина
У Романа Ивановича ставила несколько коронок. Доктор мне понравился. Все необходимые процедуры проводит качественно и безболезненно. Спасибо большое за помощь.

Лікарі клініки Астра Дент (Astra Dent), стоматологія на Льва Толстого

Стоматолог-ортопед
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Доктор Рудчук — це остеопат, реабілітолог, атластерапевт, остеопат і кінезіотерапевт в одній особі. Основний напрямок діяльності фахівця — відновлення руху, загубленого внаслідок дорожньо-транспортних пригод та інших травм.
Пн: 11:30-19:00 Вт: 11:30-19:00 Ср: 11:30-19:00 Чт: 11:30-19:00 Пт: 11:30-19:00 Сб: 11:30-19:00