Алерголог, медичний центр на Правому березі

5.1
м.Лук'янівська16 5 м.Вокзальна23 11 м.Площа Українських героїв43 20
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Основний напрямок діяльності медичного центру «Алерголог» — педіатрія та алергологія. Даний спеціалізований центр з лікування алергічних недуг надає такі послуги:

• Консультації алерголога для дітей і дорослих
  • 2 комплексних програми педіатричної допомоги
  • Педіатричний прийом як амбулаторно, так і вдома
  • Патронаж новонародженого
  • Надання екстреної медичної допомоги
  • Інгаляції
  • Лікувальний і профілактичний масаж
  • Ультразвукова діагностика
  • Комплексна імунограма
  • Дослідження чутливості до імуномодуляторів

Крім цього, на території установи працюють вузькопрофільні фахівці, що ведуть прийом за основними медичними напрямками.

У медичному центрі «Алерголог» можна виконати безліч алергопроб: на чутливість до певних алергенів (перелік дуже широкий), зручний експрес-тест на 3 основних алергени, тест «ІмуПро» (Німеччина), атопічний мультіскрін, тести методом імуноблотингу RIDA, проаналізувати різноманітні комплексні карти і панелі алергенів (грибкових, харчових, побутових, алкогольних, пилкових)

Робота лікарів даного центру побудована на СІТ (специфічній імунотерапії). Купуючи обслуговування в рамках пакету СІТ, ви отримуєте:

• Інтерпретацію діагностичних алергопроб
  • Індивідуальний курс терапії з використанням сертифікованих препаратів
  • Чітко розроблену схему прийому і пам'ятку для пацієнта
  • Маніпуляції (ін'єкції)
  • Постійний контроль за ходом лікування

Послуга «Картка постійного клієнта» стане приємним бонусів і заощадить сімейний бюджет, а зручний режим роботи дозволить пройти обстеження без шкоди для основного роду занять.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Алерголог, медичний центр на Правому березі, вартість послуг:

• Консультація алерголога
  • Консультація алерголога дитячого
  • Лікування алергічного риніту (нежитю)
  • Лікування алергічного висипу (висипань)
  • Лікування сезонної алергії (алергічних реакцій)
  • Лікування кропив'янки і ускладнень
  • Лікування алергії на холод (алергічних реакцій)
  • Лікування алергії на укуси комах (алергічних реакцій)
  • Лікування алергії на амброзію (алергічних реакцій)
  • Лікування алергії на алкоголь (алергічних реакцій)
  • Лікування харчової алергії (алергічних реакцій)
  • Лікування алергії при вагітності (алергічних реакцій)
  • Лікування алергічної бронхіальної астми і загострень
  • Лікування алергії алергічного кашлю і профілактика
  • Лікування алергічного дерматиту і профілактика
  • Лікування алергічного кон'юнктивіту і профілактика
  • Консультація алерголога дорослого повторна
  • Консультація алерголога дитячого повторна
  • Лікування контактного дерматиту та ускладнень

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Маюсь аллергией с самого детства, сказали что все, лечить бесполезно. Но после лечения в этой клинике мне заметно стало лучше. Спасибо вам!
Люся
Проходила лечение у Замковой Ларисы Васильевны от аллергии. После назначенного ею лечению аллергия отпустила меня в тот же вечер. Смогла правильно поставить диагноз и назначить правильное лечение. Выражаю благодарность доктору.
Дарина
Ребенок мучился бронхитами практически с самого рождения. И все заболевания заканчиваются недельным пребыванием в больнице. По совету знакомой я обратилась к Ларисе Васильевне. Доктор назначил нам анализы , и вообще выяснилось что у ребенка аллергия на шерсть , что и вызывает бронхиты и пневмонии. Теперь убираем из дома животных и надеемся наш малыш не будет болеть. Спасибо замечательному доктору.
Александр
Понравилось. Тяжело припарковаться, а остальное на высоте. Были у взрослого аллерголога Алены Юрьевной. Жене назначили капельницы, сразу капают. Персонал приветливый и профессиональный.
Очень благодарна доктору Елене Юрьевне Строгановой!!!Замечательный врач!!!Спасла от ужасно мучащей меня аллергии!!Я прохожу лечение АСит -результат поразил меня !!!Спасибо Вам большое!!!Я могу наслаждаться весной!!!
Была на приеме у Замковой Ларисы Васильевны с дочкой летом.Хороший врач ,мне очень понравилась.Говорила все по существу ,обясняла ,не торопились (сразу видно что опытный и внимательный врач)Очень довольна!!Результат лечение был отличным !!Спасибо большое !
Была летом с ребенком на приеме у Замковой Ларисы Васильевны .Спасибо ей огромное!!Сразу видно опыт и внимательность врача .Все распросила,посмотрела сыпь,назначила лечение.Остались очень довольны результатом лечения!!
Евангелина
Была на приеме с ребенком у аллерголога Ларисы Васильевны Замковой.Прекрасный специалист,быстро разобралась в проблеме и назначила лечение,которое помогло.Сразу видно,что опытный доктор,профессионал своего дела.Спасибо ей огромное
Кристина
С благодарностью врачу Косован! Юлия Петровна, спасибо Вам огромное, что избавили нас от зуда! Мы были в трех частных клиниках и в государственной больнице и все время чесались. А сейчас у нас все хорошо! Я буду советовать всем своим знакомым именно Вас!
Кристина
С искренней благодарностью врачу Косован. Юлия Петровна, Вы- ЛУЧШИЙ ВРАЧ, мы были в трех частных клиниках и много раз в государственной. И только Вы избавили ребенка от зуда! Уже 2 месяца она не чешется! ВСем знакомым Вас буду советовать!
Дарья
Мы сдавали кровь на непереносимость продуктов. Нам 2 года. Персонал очень приветливый, но за качество анализов ничего сказать не могу так как мы их не перепроверяли в другой лаборатории.
Светлана Николаевна большая молодец. Я привела к ней ребенка с бронхиальной астмой, благодаря ее лечению удалось минимизировать проявление болезни. Спасибо.
Таня
Мой ребенок ужасный аллергик, именно потому нам необходимо постоянная консультация у Светланы Николаевны. Она прекрасный специалист, мы очень ею довольны. Придерживаясь диеты, которую она разработала, ребенок стал лучше переносить аллергию.
Таня Р.
До похода в Аллерголог были с сыном у нескольких врачей, но уже второй год наблюдаемся только там. Врач легко нашла общий язык с ребенком, спокойно и понятно дала рекомендации, назначила анализы. Результат не заставил себя ждать, так что очень благодарны за такое качество работы!

Зверніть увагу на інші клініки:
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Н: 08:00-13:00
У Діагностичному центрі «Дніпроолаб» по вул. Тростянецька проводиться взяття біологічного матеріалу дітям та вагітним жінкам.
Відділення клініки «Оксфорд Медікал» на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича) м. Васильківська9 3
7,6
Лабораторно-діагностичний центр “Омега-Київ” працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00