Gold laser (Голд лазер)

Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка "Gold Laser" спеціалізується на естетичній медицині, лазерних косметологічних процедурах, пластичної хірургії.

Фахівці клініки надають такі послуги:

• естетична хірургія: маммопластика; пластика тіла та обличчя; лікування облисіння; інтимна пластика.
  • лазерні процедури: ліфтинг; епіляція; фотоомолоджування; ліквідація розтяжок;
  • дерматологія: лікування акне; усунення рубців і шрамів.
  • косметологічні процедури;
  • різні види масажу.

Для всіх процедур застосовується тільки сучасне обладнання та матеріали. Персонал клініки гарантує конфіденційність пацієнтів.

Установа розташована на м. Льва Толстого.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Gold laser (Голд лазер), вартість послуг:

• Гістологія новоутворень (1шт)
  • Гістологія жировиків (1шт)
  • Інтимна пластика (Лабіопластика)
  • Зменшення статевих губ у жінок
  • Збільшення статевих губ у жінок
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ)
  • Механічна чистка обличчя (ручна, глибока)
  • Лазерна епіляція
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) пахви
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) брів
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) живота
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) зони бікіні
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів)
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) тіла
  • Фотоепіляція рук
  • Фотоепіляція зони бікіні
  • Фотоепіляція зони глибокого бікіні
  • Фотоепіляція ніг
  • Лазерне видалення і шліфування рубців
  • Фотоомолодження
  • Фотоомолодження обличчя
  • Хімічний пілінг обличчя
  • Ультразвукова чистка обличчя
  • Маска заспокійлива / альгінатна (за потребою)
  • LPG вакуумно роликовий масаж
  • ABR пілінг
  • Лазерне видалення ліпоми (жирової пухлини)
  • Лазерне видалення атероми (тріходермальной кісти)
  • Лазерне видалення врослого нігтя (один ніготь)
  • Лазерне лікування грибка нігтів (нігтьового грибка)
  • Фототерапія акне 1 спалах (1 запальний елемент)
  • Масаж 35 хв
  • Класичний масаж спини
  • Точковий масаж голови
  • Масаж комірцевої зони
  • Точковий масаж стоп
  • Нижня блефаропластика (зміна форми)
  • Верхня блефаропластика (зміна форм)
  • Блефаропластика (зміна форми) лазером
  • Блефаропластика (зміна форми) повік лазером
  • Лазерний ліполіз + ліпосакція підборіддя
  • Лазерний ліполіз + ліпосакція щоки
  • Кругова підтяжка обличчя + ліпосакція шиї (2х векторна)
  • Телеренгенографія (одна проекція) на фотопапері
  • Телеренгенографія (одна проекція) на фотопапері дитяча
  • Ліпофілінг обличчя (губа, носогубні складки, 1 зона)
  • Підтяжка брів, скроневі зони з ліпофілінгом
  • Лікування гіпергідрозу (посиленого потовиділення)
  • Ліпофілінг (омолодження) сідниць
  • Ліпофілінг тіла
  • Глютеопластіка (корекція) сідниць
  • Пластика грудей (зменшення грудей)
  • Пластика грудей (збільшення грудей)
  • Мастопексия (підтяжка молочних залоз)
  • Корекція сосків та ареоли
  • Мамопластика (корекція молочних залоз)
  • Лазерне видалення новоутворень на повіки (нижньому / верхньому) 1шт
  • Трансплантація волосся (менше 1000 графт), 1 графт
  • Трансплантація волосся (більше 1000 графт), 1 графт
  • Трансплантація волосся (брови, борода), 1 графт
  • Видалення судин на обличчі (повністю)
  • Видалення судин на тілі (10х10 см) 1 зона
  • Видалення судинних зірочок 1 од.
  • Консультація хірурга
  • Перев'язка

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лариса
Наважилася на транскон.юктивальну блефаропластику,під очима були грижі,які виглядали негарно. Шкодую лише про те, що не зробила це раніше. Щиро вдячна і хірургу і всьому колективу.
В клинику пришла с проблемой пигментации, это для меня большая проблема, очень склона к пигментации. Так как был уже неудачный опыт в другой клинике, когда взяли много денег, а результата ноль, на этот раз к выбору клиники подошла с особой требовательностью. И здесь меня очень порадовали, результат был виден уже после первой процедуры, а цены довольно таки демократичны.
Инесса
Я сюда хожу на лазерную эпиляцию. Специалист очень профессионально все объяснила, понятно и подробно. Самое главное, что услуга была оказана качественно и не было никаких негативных последствий. Были даны все необходимые рекомендации по уходу после процедуры. В центре все чисто, все инструменты стерильны. Центр я посещаю раз в месяц. Мне нравится. Рекомендую.
Яна
Благодарю весь коллектив клиники за мою новую грудь! Я очень волновалась, но давно мечтала сделать маммопластику. Не жалею, что обратилась именно в этот центр. Меня тепло приняли, на консультации врач рассказал много полезного и интересного, был внимателен ко всем моим вопросам, ответил на них, вселил в меня уверенность в хорошем результате. Так и вышло! Восстановление было для меня сложным, но я выдержала и теперь горжусь своим телом! Результат намного лучше, чем я могла ожидать. Всем советую обращаться в Gold Laser!!!
Мне порекомендовали эту клинику, как лучшую из лучших. Когда я приехала в клинику на операцию, мне сразу понравилось, везде было чисто и аккуратно, приятный и заботливый обслуживающий персонал. Операция прошла успешно, за что хочу искренне поблагодарить своего хирурга, очень хороший специалист и добрый человек. После пребывания в клинике остались одни положительные воспоминания
Олеся
Марія Євнегівна робила мені шліфовку обличчя. Яка я рада, що потрапила саме до неї! Шкіра після вугрів - то я комплексувала, а тепер милуюся на дзеркало! Дякую!!!
Аврора
Лікар добре відноситься до пацієнта. Не дивиться, як на грошовий мішок. Була на першому сеансі "кріо-видалення" бородавок. Все було дуже акуратно зроблено. Скоро йду на другий сеанс. Так як після першого не всі пішли, так як деякі запущені.
Сайко О.П.
Дуже хороший лікар. Кваліфіковано проконсультувала, написала рецепт, пояснила що для чого. Результати лікування помітні уже через декілька днів. Чим була вражена, адже раніше нічого не допомагало. Однозначно рекомендую фахівця!
21.04.2017
Я бувала у багатьох дерматологів, якщо їх можна так назвати, але результат мене не задовільняв. Олеся підійшла до моїх проблем з розумінням, розповіла чому у мене не було ефекту від тих чи інших процедур, що для мене підійде, що в пріоритеті, і що потрібно робити. Дякую!
Світлана
Приємно порадувало якість сервісу клініки, та професіоналізм лікаря. Все було чітко, якісно, та без затрат часу. Процедури дійсно ефективні, результати помітні одразу. В подальшому звертатися буду тільки до цього фахівця!
Steisy
I did laser hair removal in this clinic. the hair is gone. very happy. I flew abroad and see the effect. It’s very convenient for me that the effect lasts a long time. I always do this procedure only in this clinic. I don’t believe others. Gold Laser you are the best !!!
Наташа
Была на приеме у доктора-дерматолога. Очень внимательная, приятная женщина. Видно что специалист своего дела. Ответила на все волнующие меня вопросы, назначила лечение. Все на высшем уровне!
Врач очень приятная женщина, деликатно относится к пациентам
Карина
Спасибо за лечение
Лиза
Нравится этот врач. Рекомендую однозначно
Света
Проходила диагностику, все понравилось - и качество работы, и отношение
Надежда
Все было комфортно, доктор супер, визитом довольна.
Саша
Очень понравилось, что не относится к пациентам "протокольно", а вникает в суть проблемы каждого. Приходила по совету подруги, у обеих сложилось очень хорошее впечатление о враче
Геннадий
Без проблем откорректировала по моему состоянию очки. Спасибо.
Все что интересовало, она мне объяснила, что да как, понятным языком.
Дарья
Остался доволен приемом. Доктор знает свое дело.
Мирослава
Консультація пройшла вдало. Все сподобалось.
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка "KinesisLife" спеціалізується на лікуванні різних захворювань за допомогою кінезітерапії (без операцій і медикаментів). Клієнтам клініки надаються наступні медичні послуги: післяопераційна реабілітація; корекція фігури; ліквідація целюліту; лікування: остеохондрозу; патології чутливості кінцівок; болі у спині; лордозу; сколіозу; кіфозу; артрозу і артриту.
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна2 1 м.Дарниця14 9
Спеціалізований медичний центр «Гранат Клінік» являє собою сучасний стоматологічний кабінет, де застосовуються інноваційні технології для лікування зубів. Для пацієнта тут створені комфортні умови, розслаблююча обстановка, є своя зуботехнічна лабораторія, високотехнологічне професійне обладнання та якісні матеріали.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Київ вул. Олександра Мишуги, 2 м.Позняки7 2 м.Харківська11 4