Зінич Світлана Миколаївна

Алерголог
Лікар вищої категорії
Дитячий алерголог. Веде консультативний прийом алерголога для пацієнтів з народження до 18 років. Займається діагностикою та лікуванням алергій, в тому числі алергічного риніту і бронхіальної астми. Олена Станіславівна є головним районним фахівцем з дитячої алергології в м.Києві, постійним учасником Школи дитячих алергологів м.Києва, а також конгресів з алергології та педіатрії.

Светлана Николаевна большая молодец. Я привела к ней ребенка с бронхиальной астмой, благодаря ее лечению удалось минимизировать проявление болезни. Спасибо.
Таня
Мой ребенок ужасный аллергик, именно потому нам необходимо постоянная консультация у Светланы Николаевны. Она прекрасный специалист, мы очень ею довольны. Придерживаясь диеты, которую она разработала, ребенок стал лучше переносить аллергию.

• 1995 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

• 2016 р. — отримання сертифікату Української школи молекулярної алергології та імунології за програмою «Основи молекулярної алергології».