Лікарі урологи в Києві (метро Площа Українських героїв)

Буда на прийомі в Олександра Вікторовича. НАДЗВИЧАЙНИЙ ЛІКАР, я думала таких лікарів в нас немає...зараз проходиджу курс лікування, я абсолютно задоволена.Рекомендую всім!
21 травня '19 г.
Пётр
Очень деликатный врач. Быстро назначил диагноз и помог избавиться от проблемы.
12 червеня '17 г.
андрей
Кравченко Александр Викторович спасибо вам за помощь очень вам благодарен
19 квітня '17 г.
Назар
Так сложилась ситуация, что без иссечения анальной трещины было не обойтись. Хорошо, что меня консультировал такой известный специалист-проктолог, как Заика Александр Викторович. Операция прошла легко. Я даже в этом не сомневался. Спасибо, Вам.
24 лютого '17 г.
Уролог
Уролог надає послуги по терапії сечокам'яної хвороби. Займається лікуванням уретриту, передчасного сім'явиверження, чоловічого безпліддя, Консультує як лікар-сексолог.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург
Лікар Заїка А. В., уролог, проктолог, хірург вищої категорії. Проводить високоякісні операції, в тому числі і лапароскопію, по лікуванню ендокринологічних, урологічних і проктологічних захворювань, Спеціалізується також в області малоінвазивної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Андролог, Уролог, Венеролог
Лікар уролог, венеролог і дерматолог, головний лікар клініки «Довголіття родини» .Спеціалізіруется на лікуванні безпліддя (жіночого і чоловічого), уреаплазмозу, ЗПСШ, фімозу, хламідіозу, пієлонефриту, а також медикаментозним лікуванням аденоми простати і простатиту. Займається лікуванням запальних захворювань внутрішніх і зовнішніх органів сечостатевої системи у жінок і чоловіків.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Уролог
Лікар Загидько Олександр Борисович - з 8-річним стажем роботи, спеціалізується в області урології. Лікар першої категорії, займається вивченням захворювань урогенітальної системи. Проводить консультативний прийом по профілактиці, надає допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб інфекційно-запального, вродженого і травматичного генезу. До Загидько А.Б. можна звернутися при безплідді, імпотенції, сечокам'яної хвороби, уретрит, простатит, цистит. Лікар володіє навичками лікування патології консервативними і хірургічними методиками.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог
Доктор Огієнко Олексій Володимирович, спеціаліст першої категорії. Спеціалізується в області урології, лікує захворювання сечостатевої та репродуктивної системи. Приймає пацієнтів з хворобами сечового міхура і сечовивідних каналів, простати і нирок. Також надає лікування циститу, пієлонефриту, фімозу, нетримання сечі, різні запальні захворювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт, ревматолог
21 рік досвіду
Уляна Ігорівна постійний учасник лекцій, майстер-класів, є співавтором посібника «Принципи формулювання діагнозів у практиці сімейного лікаря» . Застосовує сучасні методи діагностики і лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-30
Уролог, УЗД-фахівець
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Доктор займається лікуванням захворювань сечовидільної системи та інфекцій, що передаються статевим шляхом, виконує різні процедури, в тому числі: бужування уретри, видалення гострих кондилом, масаж передміхурової залози і т.д. Проводить лікування імпотенції, еректильної дисфункції.