Лікарі отоларингологи в Києві (метро Площа Українських героїв)

Олександр
Рекомендую цього лікаря! Кваліфікований спеціаліст з великої літери. Діагностувала в мене гайморит на відміну від попередього лора. Через не своєчасне діагностування (3 НЕДІЛІ) були ускладнення, з якими лікар успішно справилась. Лікар робила мені пунцію. Сподобалось, що Катерина Павлівна завжди роз'яснює кожну деталь з приводу захворювання, процедур та лікування.
30 листопада '-1 г.
С хроническим заболеванием горла мне помогла справиться Екатерина Борисевич. Врач опытная, знает толк в своем деле. Рекомендую как хорошего отоларинголога.
02 січня '20 г.
Серсвіс чудовий, лікар задавав багато питань, і дуже ретельно перевірив на що я скржусь. Лікар також був дуже привітній.
10 серпня '18 г.
А.
Все дуже гарно. Чудові та ввічливі працівники та обслуговування. Відчувала себе особистою.
23 серпня '18 г.
Отоларинголог
Олена Андріївна проводить діагностику ЛОР-органів, ендоскопічний огляд. Займається видаленням сторонніх тіл і новоутворень з порожнини носа і глотки, призначає індивідуальне лікування пацієнтам
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Отоларинголог
Спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних форма захворювань ЛОР-органів, виконує маніпуляції (промивання, продування, вливання лікарських препаратів і т.д.). Проводить відеоендоскопічних діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Отоларинголог
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: отит, сальпінгіт, фурункули, туговухість, риніт, гайморит, синусит
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
21 рік досвіду
Лікар отоларинголог вищої категорії. Надає послуги з невідкладної допомоги при травмах ЛОР-органів, виконує гайморотомію, ріносептопластика, поліпоетмоідотомію, вазотомію, володіє навичками роботи з допомогою коагуляції лазера, ендоскопічної апаратури. Закінчила Медичний інститут Сумського державного університету.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Отоларинголог
Врач-отоларинголог специализируется в области педиатрии. Занимается промывкой ушных каналов, проводит минимальные оперативные вмешательства с целью очистки барабанной полости уха от гноя при осложненных отитах. Удаляет серные пробки. Лечит ларингит и ларинготрахеит, простудные заболевания и воспалительные процессы. Назначает лекарственную терапию при тонзиллитах и фарингитах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Отоларинголог вищої категорії, Отоларинголог дитячий другої категорії
Записатися на прийом2 онлайн записи
Отоларинголог
Лікар займається виявленням та терапією захворювань вух, горла та носа. Огляд ЛОР-органів. При необхідності призначає рентген, лабораторні та ендоскопічні методи дослідження. Успішно лікує отит, фурункули, абсцеси, приглухуватість, риніти, гайморити, синусити.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Отоларинголог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з ЛОР-захворюваннями. Виконує промивання носа та лакун піднебінних мигдалин, продування вух. Лікує гайморит, тонзиліт, гострий і хронічний отит, ларингіт та інші хвороби. Має 12 друкованих статей в міжнародних виданнях за фахом отоларингологія та онкоотоларингологія.
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом дорослих та дітей із захворюваннями ЛОР-органів. Виконує пневмомасаж барабанної перетинки, видалення стороннього тіла з носа та вуха. Проводить промивання вух та носа. Лікує гострий і хронічний синусит, отит, гайморит, фронтит та інші патології. Виїжджає додому до пацієнтів.