Лікарі сексологи в Києві (метро Площа Українських героїв)

Пётр
Очень деликатный врач. Быстро назначил диагноз и помог избавиться от проблемы.
12 червеня '17 г.
андрей
Кравченко Александр Викторович спасибо вам за помощь очень вам благодарен
19 квітня '17 г.
Ян
Обращался за помощью к этому врачу. Хороший специалист, знающий, деликатный.
24 грудня '16 г.
Дар'я
Хочу выразить свою искреннюю благодарность Ирине Сергеевне за профессионализм, тактичность и терпение. Прошла у нее лечебный курс. Могу сказать, что Щербакова очень внимательно отнеслись к моей проблеме, оказала большую помощь для моего выздоровления.
12 грудня '16 г.
Уролог
Уролог надає послуги по терапії сечокам'яної хвороби. Займається лікуванням уретриту, передчасного сім'явиверження, чоловічого безпліддя, Консультує як лікар-сексолог.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Психіатр, Психолог, Сексопатолог
Лікар-психіатр, психолог, сексопатолог, займається лікуванням захворювань: дратівливості, тривожності, занепокоєння, нав'язливих станів, діссомніі (порушення сну), депресій, астенії, неврозів, панічних станів, постстрессових розладів, психосоматичних розладів, анорексії, булліміі, еректильної дисфункції, імпотенції , прискореного сім'явиверження, аноргазмії, сексуальної дисгармонії, неврозу тривожного очікування сексуальної невдачі, передчасної еякуляції, зниження лібідо, порушення самооцінки, конфліктних ситуацій в сім'ї та ін. у постановці діагнозу враховує всі аспекти існуючої проблеми (фізіологічні, психологічні, соціальні).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8