Панасевич Лілія Анатоліївна

Сімейний лікар
лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить спостереження всіх членів сім'ї, проводить профілактику захворювань, веде консультативний прийом. Діагностує та лікує інфекції верхніх дихальних шляхів, вегетосудинну дистонію, запальні недуги внутрішніх органів життєво важливих систем. Проводить консервативне лікування, при необхідності виписує напрямки до вузькопрофільних фахівців.

Кира
Лилия Анатольевна – наш семейный врач. Её мнению безоговорочно доверяю, потому как всегда её диагнозы точны, а лечение точно выверено по дозировкам, совместимости и противопоказаниям. Доктор Панасевич наш англел-хранитель, благодаря её подходу к лечению мы стали гораздо реже болеть.
Алина
В разное время лечила каждого из нашей семьи. Удивительно, как находит подход к людям всех возрастов и характеров, да и что касается профессионализма - не удивлюсь, что она способна вылечиь все! Замечатльный терапевт, незаменимая для нас

• 1988 рік – закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І Пирогова.
  • 1989 рік – інтернатура за спеціальністю “Терапія”.
  • 2012 рік – отримала спеціалізацію “Загальна практика-сімейна медицина”.
  • 2014 рік – отримала першу категорію за фахом “Терапія”.
  • 2015 рік – отримала першу категорію за фахом “Загальна практика-сімейна медицина”.

• 2019 рік – ТО “Фармакотерапія при захворюванні внутрішніх органів” (кафедра терапії), м. Київ;
  • 2019 рік – Науково-практична конференція “Запальні і функціональні захворювання кишечника”;
  • 2019 рік – Дистанційно пройшла навчання “Нейропатії діагностика, диференційна діагностика, лікування”;
  • 2019 рік – “Застосування діуретиків при хронічній серцевій недостатності”.

Терапевт, сімейний лікар надає послуги

• Комплексний терапевтичний нагляд пацієнтів;
  • Консультативний прийом пацієнтів, які підписали Декларацію з сімейним лікарем;
  • Діагностика і лікування інфекційних захворювань у дорослих;
  • Діагностика, лікування вірусних інфекцій у дорослих;
  • Проведення вакцинації відповідно до календаря профілактичних щеплень;
  • Розробка індивідуальних програм діагностики та запобігання виникненню хронічних захворювань
  • Терапія загальнотерапевтичних захворювань;
  • Супроводження і контроль лікування на всіх етапах терапії;
  • Проведення профоглядів.

Терапевт, сімейний лікар займається лікуванням захворювань

• Распіраторні та вірусні інфекції;
  • Трахеїт;
  • Фарингіт;
  • Холецистит;
  • Цистит;
  • Виразкові хвороби (в т.ч. шлунку, стравоходу)
Схожі спеціалісти:
Терапевт, лікар народної та нетрадиційної медицини