Сазонова Марина Олександрівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на питаннях планування вагітності, проводить комплексну терапію порушень з боку репродуктивної системи. Працює з вагітними жінками, веде плановий облік, підготовку, приймає пологи. Допомагає в усуненні післяпологових травм і розривів.

Кирилл
Все було просто чудово, все так, як має бути на прийомі у висококваліфікованого фахівця. Лікар була чуйна, дуже ввічливо зі мною спілкувалася, і взагалі приємна людина. все швидко, якісно, та детально пояснено! Однозначно рекомендую!
02.03.2017
Мені все сподобалося. Можу сказати, що лікар хороший та кваліфікований спеціаліст. З величезним багажем знань в своїй галузі. В спілкування надзвичацно приємна та доброзичлива. Уважно ставиться до найменших дрібниць! Рекомендую!

• 1994-2000 рр. — національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • 2002 рр. – Інтернатура по акушерству та гінекології на базі НМАПО імені П.Л. Шупика.

• 2008 р. — ТУ "Реконструктивно пластичні операції в гінекології".
  • 2016 р. — ПАЦ по акушерству і гинеколории.
  • 2016 р. — ТУ спеціалізація "Ультразвукова діагностика".
  • 2017 р. — ТУ "Основи діагностичної і оперативної гістероскопії".
  • 2017 р. — наукова робота "Профілактика перинатальної патології у жінок з аномальними развитиями матки".
  • 2020 р. – ТУ «Основи репродуктології».

Лікар надає послуги

• Ведення фізіологічної вагітності
  • Ведення вагітності з високим ступенем ризику
  • Ведення фізіологічних пологів
  • Ведення патологічних пологів
  • УЗД
  • Кольпоскопія
  • Гістероскопія
  • Лапароскопія
  • Радіохірургія
  • Гінекологічні операції на матці та придатках лапаротомним доступом