Сергєєва Анастасія Григорівна

Гінеколог, гінеколог-Ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
Гінеколог другої кваліфікаційної категорії займається лікуванням і УЗ-діагностикою патологій жіночої сечостатевої системи. Спостерігає вагітних і надає послуги комплексної пренатальної діагностики. Веде консультативний прийом. Лікує запальні недуги, інфекції, хвороби шийки матки. Також компетентна в області ендокринної гінекології, займається питаннями безпліддя і аменореї на грунті гормональних збоїв.

Анастасия Григорьевна - врач от Бога. До этого я 7 лет не могла забеременеть, ходила по клиникам и каждый раз надеялась что в эту очередную процедуру ИС мне повезет.. но безрезультатно. Сергеева Анастасия Григориевна за 2 месяца наблюдений за мной выявила диагноз моего бесплодия и моя долгожданная Б. наступила!)
Алла
Самый лучший гинеколог. Рекомендую. С ней 10лет
Кристина
Найкращий лікар в моєму житті. Чудово консультує та все добре аргументовано пояснює. Рекомендую.

Гінеколог, УЗД-спеціаліст надає послуги

• консультативний прийом;
  • огляд та вивчення анамнезу;
  • призначення лікування
  • ведення вагітності;
  • діагностика та терапія гінекологічних захворювань;
  • кольпоскопія;
  • УЗД органів малого тазу;
  • малі гінекологічні операції.

Гінеколог, УЗД-спеціаліст займається лікуванням захворювань

• дисфункція яєчників;