Сагінадзе Ніно Баталбовна

Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, лікар УЗД
Лікар вищої категорії
Лікар призначає лікувальну терапію при порушенні менструального циклу, боля у животі, болі у ділянці попереку, болі під час інтимної близькості, здутті живота, наборі зайвої ваги, акне, зайвому оволосінні, коливанні настрою, припливах, підвищеній пітливості. Займається діагностикою та лікуванням запальних хвороб ЗМТ, ендокринних порушеннях, захворюваннях шийки матки, доброякісних пухлин, онкологічних хвороб, порушень у перименопаузальному періоді, клімактеричного синдрому.

Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський

Света
Чуткая, понимающая, деликатная. К такому врачу ходить одно удовольствие, потому что никаких волнений, все проходит в доброжелательной атмосфере.
Ирина Кулиш
Добрый вечер.Хочу сказать огромное спасибо Нино Баталбоевне за ее золотые руки и доброе сердце.Она меня оперировала с Гардашниковой Анной Тихоновной в 2012 г. в Луганске.Очень добрая.все сделали вовремя. Спасибо им огромное.Очень хочется попасть к ней на прием.
Дуже класний і чуйний лікар. Після обстеження і лікування всі симптоми, які турбували, зникли. Дуже Вам дякую!
Спасибо огромное Нино Баталбовне, за вовремя выявленную патологию в беременности. Врач спас жизнь. !!!!
Герман
Врач наблюдала за мной на протяжении всей беременности. Все отлично, спасибо огромное за здорового малыша.
Зарина
Хороший специалист. Рекомендую.
26 травня '16р.
Доктор вела мою беременность. Я всем довольна. Рекомендую.

• 1995 р. – Медичний факультет Тартуського університету (Естонія).

• 2001 р. – курси спеціалізації по ендокринної гінекології. Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • 2002, 2009 рр. – курси по організації трансфузіологічної допомоги. ЛОСПК.
  • 2010 р. – школа ендокринної гінекології. ПАГ, Київ.
  • 2012 р. – атестація і присвоєння звання онкогинеколога.
  • 2012 р. – майстер-клас по кольпоскопії шийки матки.
  • 2012 р. – ТУ по ендокринологічної гінекології. Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика.
  • 2012 р. – Міжнародний майстер-клас з ендоскопічної гінекології.
  • 2012 р. – передатестаційні курси і атестація з присвоєнням 1-ї категорії за фахом онкогінеколог.
  • 2013 р. – Міжнародний майстер-клас з ендоскопічної гінекології.
  • 2013 р. – курси по ендоскопії при міжнародному центрі ендоскопічної хірургії, Клермон-Ферран, Франція.
  • 2014 р. – курси спеціалізації з ультразвукової діагностики, Київ, НМАПО ім. Шупика.
  • 2015 р. – науково-практична конференція «Відеоендоскопічна гінекологія та репродуктивна медицина - дві складові частини успіху».
  • 2015 р. – міжнародна конференція 9th ESIDOG/1st ISIDOG, Рига, Латвія.
  • 2016 р. - семінар "Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки", Київ.
  • 2016 р. - майстер-клас "Мініінвазивна корекція вульво-вагінальної зони у жінок репродуктивного віку. Контурна пластика інтимної зони філлерами".
  • 2017 р. - курс "Базові реанімаційні заходи", Київ.
  • 2017 р. - ПАЦ з онкогінекології.
  • 2017 р. - IX Міжнародна науково-практична конференція "Нові обличчя гінекологічної хірургії".
  • 2017 р. - "Сучасна хірургія матки: від гістероскопії до лапаротомії", Київ.
  • 2018 р. - Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні питання практичної онкогінекології", Київ.
  • 2019 р. - ПАЦ з ультразвукової діагностики.
  • 2019 р. - практичний семінар "Організація трансфузіологічної допомоги в системі охорони здоров'я", Київ
  • 2019 р. - ПАЦ з акушерства та гінекології.
  • 2019 р. - майстер-клас "Мистецтво гістероскопії" за участю проф. G.Gubbini
  • 2019 р. - міжнародний майстер-клас з ендоскопічної гінекології з Stefano Bettocchi, Лаура Капушевой.
  • 2019 р. - міжнародний майстер-клас з ендоскопічної гінекології "Пролапс і ендометріоз. Онкологія".
  • 2020 р. - ТУ "Гінекологічний рак і вагітність. Діагностика, алгоритм лікування".
  • 2020 г. - майстер-клас "Актуальні питання в діагностиці CIN, метаплазія, вроджена зона трансформації".
  • 2020 г. - ТУ "Доплер-методи дослідження", Київ, НМАПО.

Лікар надає послуги

• Ведення вагітності.
  • УЗД-скринінг вагітних.
  • УЗД-діагностика щитоподібної залози, молочних залоз, органів малого тазу.
  • Лапароскопічні та лапаротомічні операції в гінекології, в онкогінекології.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Запальні та інфекційні захворювання у гінекології.
  • Ендокринні порушення у гінекології.
  • Патології шийки матки (діагностика, лікування).
  • Профілактика репродуктивного старіння.
  • Патологічний клімакс.
  • Онкологічні захворювання репродуктивної системи.