Марченко Юрій Валерійович

Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар
Лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар-акушер-гінеколог, доктор сімейної медицини, спеціалізується на спостереженні вагітності, виконує весь комплекс маніпуляцій в області гінекології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, виконує профілактику захворювань молочних залоз. Проводить хірургічні операції радіохвильовим методом, виконує УЗД маткових труб. Автор науково-популярних статей.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186

Любов
23 квітня '18р.
Люблю коли, доходчиво і професіонально пояснює і ставить точні діагнози
Наблюдаюсь у этого гинеколога с самого начала беременности. Вежливый и приятный, умеет найти контакт с пациентом. Рекомендую!
Профессионал настоящий, знаток своего дела
Олена
Все ясно, зрозуміло пояснив, уважно оглянув, дав відповідні рекомендації.
Мне лично понравился врач своим профессионализмом, терпением, вниманием, дальновидностью и скромностью! Прооперировалась у него недавно, продолжаю лечение. Я довольная и благодарна ему за решение моих проблем связанных с гинекологией и могу смело его рекомендовать как отличного врача! Юрию Валерьевичу РЕСПЕКТ !!!
Была у врача-гинеколога (Марченко Ю.В.) на плановом осмотре. Понравился профессионализм врача: спокойно всё объяснил, ответил на все мои вопросы. Осмотр проводил осторожно и уверенно. Ко мне обращался на "Вы", что меня порадовало. Осталась довольна приёмом.
Таисия
Хочу висловити вдячність хорошому спеціалісту і чудовій людині Марченко Юрію Валерійовичу, ставлення до мене було і є причудове. Лікування було довге і не легке, в два етапи перша операція на шийці матки пройшла чудово, на даний час стан як у дівчинки))) потім ще одна операція були кісти, спайки і дві міоми в матці, все пройшло чудово, медсестри дуже чуйні і добрі, в лікарні тепло і затишно, дівчата на рецепшені ввічливі і усміхненні, після операції онколог і анастезіолог, на жаль не пам´ятаю їхніх імен, частенько заглядали до мене і цікавились моїм самопочуттям, що не могло не радувати. Зараз лікується чоловік також у Юрія Валерійовича, ми зараз близькі до цілі завагітніти, нехай дасть Господь здоров´я цим людям що дали мені надію бути здоровою і стати мамою. Слава Господу.
Дарья
Могу сказать о докторе Марченко Юрий Валерьевич, что это первый специалист, которых нечасто найдешь в наших медицинских центрах. Мне очень запомнилось, что доктор очень внимательно изучил мою проблему. Консультация проходил непринужденно, доктор общался понятным языком и объяснял все непонятные вещи. Побольше бы таких врачей, которые так тактично относятся к своим пациентам, не приписывают излишние лекарства и процедуры. Уже после этого приема мое состояние стало легче, что я считаю всецело заслуга этого врача. Теперь и я и вся моя семья будем обращаться сюда за помощью.
Спасибі лікарю Марченко за коректність та правильний підхід. Прийшла із серйозною проблемою, лікар заспокоїв, налаштував мене так що самої операції я вже не страшилася. На контрольному огляді та узі все добре. Дякую лікарю Юрію Валерійовичу.
Альона
Дуже дбайливий лікар. Юрій Валерійович прийняв мене досить швидко та результативно. Звернулась до нього по пораді моєї кращої подруги, яка ходе до нього на обстеження та лікування уже досить тривалий термін. Під час огляду, лікар не знайшов ніяких відхилень, чи хвороб, а дав декілька порад по уникненню та лікуванню дискомфорту, який мене турбував. Прописані ліки виявились ефективними!

• 2014 р. — Ізмаїльське медичне училище з відзнакою, напрям "Акушерська справа";
  • 2010 р. — Медичний університет української асоціації народної медицини, факультет "Лікувальна справа";
  • 2013 р. — інтернатура за спеціалізацією "Акушерство і гінекологія" в КМЦРПМ м. Київ.

• 2014 р. — Одеський національний медичний університет, факультет післядипломної підготовки;
  • 2015 р. — курси по ТМ (Тактична медицина) Тарту, Естонія. Військова академія НАТО;
  • 2016 р. — спеціалізація "Загальна практика — сімейна медицина", міністерство оборони України Українську Військову-медична академія;
  • 2016 р. — "Медицина молочної залози";
  • 2016 р. — "Інтенсивний практичний курс малоінвазивної хірургії та гінекології";
  • 2016 р. — спеціалізація "Організація і управління охороною здоров'я" міністерство оборони України Українську Військову-медична академія;
  • 2016 р. — "Основи гістеро і лапароскопії в гінекології";
  • 2016 р. — участь в семінар "Діагностика і лікування патології шийки матки";
  • 2016 р. — участь в роботі XIV з'їзду акушерів-гінекологів України з міжнародною участю;
  • 2016 р. — спеціалізація "Ультразвукова діагностика", міністерство оборони України Українську Військову-медична академія;
  • 2016 р. — ТУ "УЗД в гінекології. основи скринінгу".

• Учасник Української асоціації репродуктивної медицини
Схожі спеціалісти: