Парпалей Євген Іванович

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Акушер-гінеколог вищої категорії надає послуги з ведення вагітності. Займається біопсією і УЗД матки, установкою і видаленням внутрішньоматкової спіралі.

Леся
10 квітня '17р.
Всю вагітність спостерігались в Євгена Івановича. Чудовий лікар, уважний і вдумливий, діагностика на найвищому рівні. Нам рекомендували Парпалея, як одного з найкращих спеціалістів і ми раді, що до нього звернулись.
Марьяна
Консультация полная, понятная. Советы врача помогали на протяжении всей беременности. Спасибо Евгению Ивановичу!

• 1998 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа";
  • Вчений ступінь — Кандидат медичних наук.

Регулярно підвищує свою кваліфікацію, відвідує вітчизняні і зарубіжні конференції і семінари "Трансвагінальна ехографія в гінекології", "Кольпоскопія і УЗ-эхоскопия в акушерстві і гінекології", "ВРТ в лікуванні безпліддя", "Сучасні аспекти викладання питань репродуктивного здоров'я".

• Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ);
  • Європейського суспільства репродукції людини і ембріології (ESHRE);
  • Української асоціації акушерів-гінекологів і Українській асоціації перинатологів.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач