Червоткіна Ольга Олександрівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, репродуктолог
Лікар вищої категорії
Лікар-гінеколог, репродуктолог вищої кваліфікаційної категорії, УЗД-фахівець, надає консультаційні послуги, веде спостереження за вагітністю. Доктор спеціалізується на використанні допоміжних репродуктивних технологій у лікуванні безпліддя, займається питаннями невиношування і лікуванням різних патологій репродуктивної системи у жінок. Володіє навичками ультразвукової діагностики, в тому числі під час вагітності. Доктор Червоткіна займається усуненням позаматкової вагітності, здійснює контроль за станом матері і плоду при виношуванні.

Дарья
Червоткина не спешит с выводами и тщательно относится к постановке диагноза. Я по предписанию Ольги Александровны прошла ряд исследований, прежде чем она назначила мне лечение. Зато результаты появились быстро и моя болезнь длилась недолго.
Тетяна
Ольга Олександрівна, дуже великий професіонал. Дякуючи її в нас прекрасний хлопчик, якого ми чекали біля 10 років. Це третя вагітність і Ольга Олександрівна її прекрасно довела, зробивши її святом, я насолоджувалась кожним днем. Зайвого ніколи не призначала, давала ґрунтовні поради, завжди на зв"язку і підтримувала! Це найкращий лікар! Всім рекомендую!!!

• 2002 p. — Дніпропетровська державна медична академія, лікувальний факультет.

• 2002 р. — конференція «Актуальні питання перинатальної медицини та репродуктивного здоров'я», м.Санкт-Петербург (Росія);
  • 2002 р. — конференція «Актуальні питання репродукції», м. Київ;
  • 2003 р. — курс «Ультразвукові дослідження в акушерстві та гінекології», м. Київ;
  • 2005, 2009 рр. — ТУ (тематичне удосконалення) « Акушерство і гінекологія;
  • 2009 p. — Атестація за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» в Головному управлінні охорони здоров'я Дніпропетровської області;
  • 2012 р. — Курси «Кольпоскопія та лікування патології цервікального каналу», м. Київ;
  • 2012 р. — Конференція в акушерстві та неонатології «Здорова мама — здорова дитина», м. Санкт-Перербург (Росія);
  • 2013 р. — Міжнародний конгрес з репродуктивної медицини, м. Москва (Росія);
  • 2014 р. — Цикл науково-практичних тренінгів з лабораторної діагностики в акушерстві та гінекології, м. Києві;
  • 2014 р. — Міжнародна науково-практична конференція «Гормональний баланс як основа жіночого здоров'я», м. Київ;
  • 2014 р. — Міжнародний симпозіум «Теорія і практика в репродукції» УАРМ, м. Київ.

• Член української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).

Лікар-гінеколог, репродуктолог, УЗД-фахівець надає послуги:

• кольпоскопія;
  • УЗД малого таза;
  • УЗД під час вагітності;
  • ведення вагітності;
  • допоміжні репродуктивні технології.

Лікар-гінеколог, репродуктолог, УЗД-фахівець займається лікуванням захворювань:

• безпліддя;
  • патології шийки матки;