Сторінка 6. Лікарі в Києві (метро Дарниця)

Прекрасний спеціаліст, достойне відношення до клієнтів! Дуже дякую та роботу! Здоров'я, миру та подальших успіхів!
30 листопада '-1 г.
Світлана
Декілька днів тому мій син прийшов із садочка із підвищеною температурою, ми подумали що це банальна простуда, багато дітей і все таке. Але наступного ранку я помітила висип на тілі. Ми одразу звернулися на консультацію до цього лікаря. Як виявилося, ми захворіли вітряною віспою. Лікар дуже хороший та професійний. Обстежила, та призначила лікування. Зараз приймаємо ліки вдома. Рекомендуємо!
20 січня '20 г.
Педіатр
Веде консультативний прийом пацієнтів, займається діагностикою та лікуванням захворювань: вітрянка (вітряна віспа), гастрит, грип, краснуха, нежить (риніт), пневмонія і ін. Вільно володіє англійською та італійською мовами.
Флеболог, судинний хірург, ангіолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями судин. Виконує ультразвукове дослідження поверхневих та глибоких вен. Лікує лімфостаз, тромбофлебіт, варикозне розширення вен та атеросклероз. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по флебології.
хірург, онкохірург
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар другої категорії Рибалка Євген Михайлович спеціалізується в області дерматовенерології, трихолог. Приймає дітей різного віку і дорослих з метою надання консультаційних послуг за своєю спеціалізацією, огляду, збору анамнезу, призначення та контролю лікування таких шкірних захворювань, як оніхомікоз, алопеція, оперізувальний лишай, папілома вірусна інфекція, вірусні бородавки, різнокольоровий лишай. Член Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів.
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург
Доктор займається діагностикою та терапією хвороб сітківки ока. Також лікує короткозорість, далекозорість, глаукому, катаракту, астигматизм. Виконує лазерну коагуляцію сітківки та інтравітреальні ін'єкції. Здійснює консультативний прийом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Стоматолог-терапевт
Кізленко Михайло Анатолійович спеціалізується на терапевтичної стоматології. Велику увагу в своїй роботі приділяє якісному ендодонтичного лікування, художньої реставрації зубів, питань стоматологічної гігієни і профілактики захворювань зубів, пародонтозу. Проводить лікування кореневих каналів під мікроскопом, в тому числі складних (викривлених, непрохідних, склерозованих). Володіє сучасними методиками відбілювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Уролог
Дитячий уролог, має вищу лікарську категорію, консультує і лікує пацієнтів при гострих і хронічних пієлонефритах, циститах, орхоепідідіміта, перекрутити яєчок і їх придатків, травмах нирок і зовнішніх статевих органів хлопчиків. Наталія Олександрівна володіє всіма рентгенологічними методами діагностики в урології і проводить багато ургентні операції з дитячої урології.
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії. Надає послуги з відновлення зубного ряду, в своїй роботі використовує тільки сучасні методики, ставить коронки, вініри. Закінчив Київський медичний університет Української асоціації народної медицини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація бесплатно
Сімейний лікар, гастроентеролог, терапевт
Лікар Телега Наталя Валентинівна спеціалізується в області загальної терапії, практикує в якості сімейного лікаря. Надає послуги консультації, діагностує та лікує неускладнені форми таких захворювань, як цистит, гастрит і пієлонефрит. Займається лікуванням інфекційних хвороб, що вражають верхні дихальні шляхи у дітей і дорослих. Спостерігає пацієнтів з хронічними недугами, у тому числі хворих на вегетосудинну дистонію. Проводить профілактику запальних та вірусних захворювань, інструктує пацієнтів з приводу охорони здоров'я, санітарно-гігієнічних процедур, режиму дня, відпочинку та раціону.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Лікар загальної практики-сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог
Лікування хвороб органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, захворювань нирок і сечовивідних шляхів (пієлонефрити, цистити, ниркові кольки) та інших захворювань терапевтичного профілю у дорослих і дітей віком від 10 років.