Сторінка 4. УЗД наднирників в Києві

Знайдено 193 клініки

Сб Нед Цілодобово
Олександра
Зверталися в клініку для проведення ЕНМГ рук та ніг підлітку(15років) Сулік Р.В дуже уважний,позитивний лікар.Дитина з особливостями,але лікар терпляче і з розумінням поставився до обстеження. Дякую. Однозначно рекомендую.
Станислав
Хочу поделиться своим отзывов о Романе Владимировиче, думаю мой отзыв будет полезен всем остальным людям. Я был у всех именитых и не именитых врачей Киева, так же был в Нейроинституте, частные клиники, но мне никто не мог поставить правильный диагноз, выписывали много препаратов и много анализов, который не давали толку! И это на протяжении 1,5 года! А были такие, которые думали, что я вовсе придумал что у меня сильные головные боли (наверное думали, что мне нравится ходить по врачам, да ещё и в пандемию!) Случайно я попал на приём к Роману Владимировичу! Роман Владимирович внимательно ознакомился с моими: анализами, снимками, заключениями к снимкам, какие препараты я принимал. Внёс все в мою персональную карточку, все объяснил, рассказал, как будет проходить лечение (иглоукалывание, физиотерапия, а также правильная подборка препаратов). Роман Владимирович знает прекрасно точки, куда колоть, был возле меня во время иглоукалывания, спрашивал: «Где болит? Куда ушла боль? Как мое самочувствие?»! Я впервые встретил такого внимательно врача! Он был на связи 24/7, доктор общался с другими докторами, насчёт моей проблемы, тратил своё время (хотя мог говорить, как другие доктора: «Что Вы от меня хотите? Я сделал свою работу!») Далее, я доверился Роману Владимировичу на люмбальную пункцию, доктор рассказал как подготовится. Роман Владимирович данную процедуру сделал профессионально и без проблем! Но оказалось, что нет ни каких серьезных болезней! А боли продолжались и снова Роман Владимирович не бросил меня! А начал анализировать от каких препаратов мне становится легче, сказал сделать новый снимок мрт (но с определёнными настройками) и он нашёл проблему! Роман Владимирович один из первых кто нашёл причину моих болей!!!!!И хотя проблема оказалась не эго профиля, он все равно не бросил меня, и был на связи 24/7! Исходя из всего вышеуказанного, я рад, что попал к Роману Владимировичу, он берётся за сложных пациентов и не бросает их! Он профессионал своего дела и я рекомендую этого доктора! П.С. Мало кто знает, что Роман Владимирович имеет учёную степень, много научных работ и публикаций, но он этим не кичиться, как другие это делают! Так же хочу добавить, что Роман Владимирович очень скромный и приятный человек!
Неля Владимировна - очень хороший врач, квалифицированный и внимательный к пациентам. После первого же осмотра, выполнив минимально необходимые процедуры и анализы, обнаружила подозрение на рак. В результате болезнь была поймана на начальной стадии, что позволило быстро сделать операцию. Огромное спасибо.
Сулик Роман Владимирович отличный врач!Помог и с пункцией и сделал блокаду все хорошо ! Спасибо огромное!
Лариса Ивановна -специалист с большой буквы! Ее профессиональное назначение очень помогло решить вопрос с ревматоидным артритом. Благодарю доктора )
На своем личной опыте убедилась в том, что не нужно слепо доверять одному врачу. В районной поликлинике, при плановом осмотре, на 18 недели беременности, мне сказали, что в ребенка отклонения от номы. Я была в шоке, не знала куда себя, что делать и куда бежать. Знакомая посоветовала обратиться в клинику «Viva» к акушеру-гинекологу Игорю Алексеевичу. Проведя осмотр и ультразвуковое исследование врач меня успокоил, с моим ребенком все в порядке. До конца беременности я наблюдалась только у него. Благодаря этому врачу, моему сыну уже полгода.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Щекавицька, 36
м.Тараса Шевченко13 5 м.Контрактова площа11 4
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
  • УЗД наднирників 490
  • УЗД трансабдомінальне органів заочеревинного простору (нирки, наднирникові залози, сечоводи, сечовий міхур) 690
Київ бул. Кольцова 14, Д
м.Житомирська
Медичний заклад спеціалізованого типу Continuum профілюється на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного характеру. Окрім цього, вона організовує послуги рефлексотерапії. Медичний центр був відкритий у 2012 році. Досвід, отриманий в медичних академіях та в низці приватних клінік, знаходить своє застосування в організації роботи "Клініки доктора...
  • УЗД надниркових залоз 450
Київ ул. Арсенальна, 9/11
м.Кловська16 6 м.Печерська5 3 м.Арсенальна25 10
"Lancet clinic" — багатопрофільний медичний центр, в якому можна отримати діагностичні, лабораторні, терапевтичні, гастроентерологічні, дерматологічні, хірургічні послуги тощо. У центрі є не тільки лабораторія і хірургічне відділення, але і стаціонар. Заснована клініка професором Олександром Ларіним на базі Українського науково-практичного центру...
  • УЗД наднирників 720
Київ вул. Закревського, 61/2 , Троєщина
м.Лісова17
Медичний центр "Просто" — це спеціалізована клініка, що надає комплексні послуги з діагностики органів і систем організму. Обстеження проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує отримання високоточного результату. У клініці є кілька видів діагностичних процедур.
  • УЗД надниркових залоз + кольорове /енергетичне допплерівське картування 500
9,3
Київ вул. Стеценко, 19
м. Нивки37 8 м.Сирець30 8
Діагностична клініка "Доктор Спін" спеціалізується на проведенні всіх видів магнітно-резонансної томографії з контрастом або без нього. Обстеження виконують лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • Ультразвукова діагностика наднирників 400
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Медичний центр "Клініка вихідного дня" — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарниця22 7 м.Лівобережна18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • УЗД наднирників 440
Сеть клиник Viva
8,4
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • УЗД наднирників 490
Київ, с. Воропаєв, вул. Київська, 100
8,3
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б
м.Либідська4 1 м.Палац Україна16 3 м.Звіринецька18 6
Смарт Медікал Центр м. Либідська — приватна багатопрофільна клініка для дорослих і дітей. Лікарі з більш ніж 45 напрямків. Денний стаціонар і хірургія одного дня. Рентген, аналізи, ендоскопія.
  • (Дорослим) Ультразвукове дослідження (УЗД) наднирників 390
  • (Дітям) Ультразвукове дослідження (УЗД) наднирників 390