Сторінка 2. УЗД селезінки в Києві

Знайдено 94 клініки

Сб Нед Цілодобово
ОЛЬГА
Была на приеме у сосудистого хирурга Майбороды В.В. Осталась очень довольна его профессионализмом, внимательным отношением, назначенным лечением. После проведенного лечения заметила явное улучшение. Оставила заявку на повторную консультацию. Хочу получить на будущее советы. Рекомендую и доктора, и клинику.
Таня
Слышала об этой клинике от знакомых, решила обратиться к неврологу, так как начала замечать некоторые проблемы со здоровьем. Прием понравился, клиника сама тоже, теперь лечусь. Всем советую это заведение, хорошие врачи и обслуживание.
No name
Чудовий лікар! Зверталася до Євгенія Вікторовича із своєю проблемою, так як попередній лікар не зміг мені допомогти. Він зпропонував мені декілька варіантів вирішення проблеми. Зараз почуваю себе значно краще, як у вісімнадцять. Дякую!
Петр
Була на прийомі у Євгенія Вікторовича. Він детально мене оглянув, направив на УЗД молочних залоз. У мене діагностували мастопатію. Але лікар зсіг мені допомогти. Його призначення ефективно діють, почуваю себе значно краще. Дякую!
Шум Е.А
Вирішив написати відгук після закінчення курсу лікування моєї дитини. Лікар професіонал у своїй справі. Уважно підійшов до проблеми, ідеально провів операцію, все пройшло успішно. Велике Вам людське спасибі! Шикарний доктор.
Аліна
Я залишилася більш ніж задоволена. Лікар запропонував мені 2 варіанти вирішення проблеми моєї дитини, призначив лікування. За результатами лікування, будемо вирішувати питання про оперативне втручання. Лікар повністю вник в мою проблему.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявська5 2
ВВ Клініка — це сучасний медичний центр, де приймають лікарі різних спеціалізацій, такі як гастроентерологи, хірурги, сімейні лікарі, кардіологи, отоларингологи, невропатологи, терапевти, ортопеди-травматологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і пластичні хірурги.
Київ вул. Закревського, 85
р.Деснянський
Медичний центр "МЕДПРОФ" на Закревського спеціалізується на проведенні медичних оглядів і оформленні довідок. В установі приймають лікарі за наступними напрямками: терапія, масаж, кінезіотейпування, неврологія, дерматологія, офтальмологія, оториноларингологія, хірургія, наркологія і психіатрія.
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Лівобережна7 2 м.Дарниця16 10 м.Гідропарк26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і...
  • УЗД селезінки 180
Київ вул. Героїв Полка Азов, 27/23
м.Мінська14 2 м.Оболонь12 3
Медем (MEDEM) — це спеціалізований багатопрофільний медичний центр амбулаторного типу. Основний напрямок діяльності — надання послуг по всіх клінічних напрямками. Ключова перевага центру — широкий спектр опцій для пацієнтів будь-якого віку.
  • УЗД селезінки 350
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Лівобережна10 2 м.Дарниця26 10
Київська неврологічна клініка "АКСІМЕД" не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лук'янівська10
Медичний центр "Медікал Град" в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
Дитина
Київ пр-т Алішера Навої, 1 , Дарниця
м.Дарниця34 11 м.Харківська36 11
Дитячий медичний центр "Дитина" розпочала свою діяльність в 1996 році, спеціалізується в сфері педіатрії, виконує всі види діагностичних і лікувальних послуг.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки9 м.Славутич9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що...